dizel & yazılım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DKB34

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
862
2,004
2,520
27
İstanbul
Marka
Seat
üstad valla ben de ecufast aklımdan geçirmiştim sadece, ama fiat ta sıkıntı cıkartsa vag gurubu araçlarda hayal dahi edemiyorum :D
hele ki genel olarak dsg problemi varken (Ben de yok ta olabilir de güvenmiyorum sonuçta b** ta çıkabilir :D) bir de şu son dönemlerde herşeyin zamlanması ile birlikte olan hevesim de kırıldı zaten :oops:
eğer yazılım yaptırcaksanız mgremaps'ı tavsiye ederim.

summi

Profesör
9 Eyl 2016
193
258
1,335
Marka
BMW
üstad çok teşekkürler umarım @summi başkan da görür de bir açıklama yapar :D
Kusura bakmayın. Uzun bir süredir foruma girme fırsatı bulamadım. @Renard 'ın dediği gibi yaklaşık 1.5 senedir yazılımlı şekilde aracımı kullanıyorum. Yazılım yaptırdığımdan dolayı bir pişmanlık duymadım. Aksine yaptıramadan kullandığım 1 sene için ciddi bir pişmanlık duyuyorum. Araçta Delphi marka beyin olduğundan uygun yazılımın çıkması için 1 seneyi aşkın bir süre beklemek zorunda kaldım. Yoksa niyetim aracı aldığım gibi yazılım yükleyerek kullanmaktı :)
Aracı 20.000 kmdir yazılımlı bir şekilde kullanıyorum. Şuan sorunsuz olarak kullanmaya devam etmekteyim. Kullanırken rutin turbo araçlarda dikkat edilmesi gerektiği gibi soğuk motorla gazlamamak, performanslı kullanımların ardından turbonun soğuması için 2-3 dk beklemek gibi alışkanlıklar edindim. Bunlar dışında ekstra bir özen göstermeksizin kullanıyorum. Aracın yaptığı km nin tamamına yakını uzun yoldan ibaret. Uzun yolda da yeri geliyor sıkıştırıyorum yeri geliyor sakin kullanıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım