HABER DS Automobiles, Türkiye'de strateji değiştiriyor!

Alcantara

Batuhan KARALAR
Yönetim
Editör
7 Eyl 2016
1,052
1,185
2,570
27
İstanbul
Marka
Renault
2014 yılında Citroen’den bağımsız hale gelen DS Automobiles, Türkiye’de strateji değiştiriyor. Markanın Türkiye için yenilenen organizasyon yapısı duyuruldu.

DS Automobiles modellerini artık Peugeot da satacak!

Fransız markanın satış organizasyonu, Citroen markasının distribütörü olan Bayraktar Grubu tarafından gerçekleştiriliyordu. Bugün PSA Grubu tarafından yapılan basın açıklaması ile beraber markanın pazarlama yetkisinin Peugeot Türkiye’ye de verildiği açıklandı. 5 Mart 2018’den itibaren premium markayı Citroen’in yanı sıra Peugeot showroomlarında da görebileceğiz.

Yapılan basın açıklaması şöyle;

“PSA Grubu, 5 Mart 2018 tarihi itibariyle DS premium markasının ithalat ve dağıtım hizmetlerinin sorumluluğunu Türkiye’de faaliyet gösteren Peugeot Otomotiv Pazarlama A.Ş.ye de veriyor.

İstanbul’da bulunan ve 1995 yılından bu yana Peugeot markasının tek distribütörü Peugeot Otomotiv Pazarlama A.Ş.’dir.”

Read the whole post here.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım