Dsg de Boşa Atma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Merhaba
Link vericeğim videoda seat yeni arabasının otoban testi görülüyor.
Dsg sürekli boşa atma, ani devir artışları gibi aksiyonlar var. Yakıt tüketimi düşük görünsede motorun ve şanzımanın yaşadığı bu stress sorun çıkarmaz mı?

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,618
18,410
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Bu hareketleri sadece eco modunda yapıyor diye biliyorum.A3 te falan da var bu.Bizim aracımızda sürüş profili seçme opsiyonu yok bu hareketleri yapmıyor.Yokuş aşağı şanzıman D deyken motor freni falan yapıyor ama eco modda vaglar bildiğin salıyor :D

hakikionur

Panpa
Beta Programı
16 Eyl 2016
519
1,270
2,520
30
Marka
Volvo
Eco modda bizim xc60 da sürekli boşa atıyor. Yoğun trafikte kalınca vites düşürmelerini hissettirmeye başladığını hissettikten sonra hiç eco mod kullanmadım. 1 litre tasarruf edelim diye şanzımanı üzmeye gerek yok. Eminim ecomod İstanbul trafiğine göre düşünülmemiştir.
Eco da Büyükçekmece Güngören güzergahında yoğun trafikte 5.5 - 6 arası yakıyordu. Güç göstergesi %50 yi geçmiyor hiç ve son hızı 170 de limitli oluyordu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım