KAPALI Dsg den gelen ses

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zuspat

Profesör
11 Eyl 2016
89
43
1,020
39
Aracım Manuelde 2 den 1 e alınca şak diye bir ses geliyor normal değil konumunda böyle bir ses gelmiyor Ataç sıfır a yakın servis e gitmelimiyim sizce sizden de böyle bir ses geldi mi hiç?

zuspat

Profesör
11 Eyl 2016
89
43
1,020
39
Evet bozuk yolda geliyor sadece cam açıkken 2 ile gitmesin 1 e alayım diyorum alırken şak diye ses geliyor arıza yapar mı aceba... Valla dsg kullandık yıllardır akrabalarım arkadaşlarım vag gurubu kullanır hiç kimseyi yolda bırakmadı ama beni bırakabilir kul yapısı hocam eniştemin Mercedes i bile bozuldu konvektörlü hem de

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,617
18,406
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Evet bozuk yolda geliyor sadece cam açıkken 2 ile gitmesin 1 e alayım diyorum alırken şak diye ses geliyor arıza yapar mı aceba... Valla dsg kullandık yıllardır akrabalarım arkadaşlarım vag gurubu kullanır hiç kimseyi yolda bırakmadı ama beni bırakabilir kul yapısı hocam eniştemin Mercedes i bile bozuldu konvektörlü hem de
Hocam o normal.Kuru kavramların hepsi bu sesi yapıyor.İçiniz rahat olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım