DSG Hakkında??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

quattroportem90

Asfalt Kurutucu
21 Kas 2019
124
97
560
34
İzmir
Marka
Aixam
Dsg sahip olunmayan birsey degilki. Audi seat skoda vw elbet birine denk gelmemek mumkun degil.
Dsg nin bu kadar ustune gidilme sebebi sahiplerinin cok hizli vites atiyor ya deyip geri kalan herseye saldirmalarindan dolayi sebep.
Eski mazda sahibi olarak wankel 30 binde biter. Cunku servis disinda kullanilan yag uygun degildi. Servis bakimlilarda ole sorunlar olmadi.
Alfa cok kolay bozulur narindir.
Subarunun servisi kac tane var ki parcasi bulunsun.
Vw yurtdisinda oldukca basit giris seviyesi bir marka. Ama ne akla hizmetse turkiyede premium yerine koyuluyor .
dsg konusunda insanlar bu kadar üstüne gidiyorsa vag grubu sahiplerinin saldırmalarına karşılık diğer marka otomobil sahiplerinin de komplekse girmesidir :) dediğiniz gibi alınamayan bir şey değil. eğer bu kompleks olmasaydı isteyen alır isteyen almaz şeklinde yorumlar yapılırdı. burada insanlar da grup olup bir şanzımanı toplu kötüleyip, saldırmak gibi gülünç şeyler yapmazdı.
eski bir mazda kullanıcısı olarak wankel motor konusunda söylediğiniz doğru.
4 kez alfa romeo sahibi oldum. hiçbiri bozulmadı. en geç sattığım araç ise ilanda 1.5 hafta bekledi. bu yorumunuz kulaktan dolma maalesef.
1 kez de subaru legacy sahibi oldum. herhangi bir parça sıkıntısı yaşamadım.

konu otomobiller olunca herkes kullandığı aracın takdir görmesini ve beğenilmesini istiyor. örneğin burada toyota chr'ye ruhu olan otomobil diyeni bile gördüm. bunu eleştirmiyorum. herkes kendi aracının övülmesini ister. vag grubu araç sahibi olmayan insanlar da maalesef kendi araçlarına yapılan eleştirilerden komplekse girmiş olacaklar ki bu kadar öfke duyulmuş. dsg sadece bu öfkenin ve biraz da kompleksin dışavurumu maalesef. bu kadar saldırının başka bir açıklaması olamaz

• Haha
Tepkiler: Bilal

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
dsg konusunda insanlar bu kadar üstüne gidiyorsa vag grubu sahiplerinin saldırmalarına karşılık diğer marka otomobil sahiplerinin de komplekse girmesidir :) dediğiniz gibi alınamayan bir şey değil. eğer bu kompleks olmasaydı isteyen alır isteyen almaz şeklinde yorumlar yapılırdı. burada insanlar da grup olup bir şanzımanı toplu kötüleyip, saldırmak gibi gülünç şeyler yapmazdı.
eski bir mazda kullanıcısı olarak wankel motor konusunda söylediğiniz doğru.
4 kez alfa romeo sahibi oldum. hiçbiri bozulmadı. en geç sattığım araç ise ilanda 1.5 hafta bekledi. bu yorumunuz kulaktan dolma maalesef.
1 kez de subaru legacy sahibi oldum. herhangi bir parça sıkıntısı yaşamadım.

konu otomobiller olunca herkes kullandığı aracın takdir görmesini ve beğenilmesini istiyor. örneğin burada toyota chr'ye ruhu olan otomobil diyeni bile gördüm. bunu eleştirmiyorum. herkes kendi aracının övülmesini ister. vag grubu araç sahibi olmayan insanlar da maalesef kendi araçlarına yapılan eleştirilerden komplekse girmiş olacaklar ki bu kadar öfke duyulmuş. dsg sadece bu öfkenin ve biraz da kompleksin dışavurumu maalesef. bu kadar saldırının başka bir açıklaması olamaz
Yaw kardeş benim dsg umrumda değil şsteyen alsın binsin ama sen seviyon diye burda adama zorla önermeni ben anlamıyorum. Yıllarca dh de orda burda al bişey olmaz diye aldırdılar kaç kişi yolda kaldı bu yüzden. Ben o adama dsg önersem yolda kalsa gerçekten üzülürüm.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,636
1
64,453
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Başlık sahibi @furkankaya585597 DSG konusunda şüphesi olduğunu ve DSG şanzımanın sıkıntı çıkarıp çıkarmaması hakkında yorum talebinde bulunmuş.

5 sayfa boyunca yapılan yorumları birlikte değerlendirdiğimde çoğunlukla DSG şanzımana sahip araçlarla ilgili kim neden olumlu ve kim neden olumsuz yorumlarda bulunuyor şeklinde cevaplar geldiğini görüyorum.

Konu sahibinin fikir edinmesi adına açtığı başlık daha da kafasının karışmasına sebep olacak.

Ayrıca görüyorum ki yapılan yorumlarda karşıt görüşler birbirini ikna edemiyor.

Belirttiğim sebeplerden ötürü başlığı kilitliyorum.
Farklı başlıklarda tartışma ortamı oluşturulmamasını da rica ediyorum.

İyi akşamlar, sevgiler.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım