KAPALI Dualogic Şanzımanlı, 0,9 litre Turbo Panda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Birde direk ekleme yapabilsem guzel olcak

QqdlTCuB8NDSxTt22

mehmethakantarhan

Profesör
11 Eyl 2016
652
1,139
2,270
Zamanında eşime araç bakarken epey ilgilenmistim.hatta Burda da paylasmistim.maalesef yaygın olmayan bir araç ve motor seçeneği olduğundan malum ülkemizde 2.el değeri,LPG ye uyumluluk vb durumlar da etkili olduğundan tercihler değişiyor.

65 bin TL 875 Cc 2 silindirli robotize a sinifi panda ya verecegime b sınıfı 1.2 cvt match paket Micra çok daha mantıklı(62 bin TL)

Erhan Tekin

Profesör
4 Kas 2016
338
539
1,645
35
ADIYAMAN
Marka
Seat
Bu arabalar motorsiklet gibi.Yamaç paraşütü,rafting gibi şeyler daha mantıklı macera için hem spor da yapmış olursun.75 bine mis gibi İbiza var.Arabam ilanda satılırsa ben de düşünecem.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,237
45,840
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Dualogic şanzımandan uzak durmak lazım. Sevenleri muhakkak vardır ama 1 lira para verip almam şahsen. En kilit İstanbul trafiğinde ömrüm boyunca manuel kullanırım daha iyi.

kekum34

Emirhan KEKUM
Panpa
8 Eyl 2016
2,347
5,331
4,270
22
İstanbul
@kekum34 Senin bilgin var mı bu panda için. Sizin şanzımanda dualogicdi sanırım.
bizimki de 2005 dualogic. Sorunlu diye aldık arabayı. Babam şanzıman yağı koydu devam. Sonra birkaç kere vitese geçmemezlik yaptı ama bu olaydan 4 5 sene sonra falan. Üzerine bi 40 bin km yaptık. Şuan 141 binde sıkıntı yok. Genel olarak sorunsuz bir şanzıman. Tek sıkıntısı bizimkinde yokuş kalkış desteği olmadığı için yokuşta kaydırıyor. Ama yeni modellerde yokuş kalkış desteği vardır. Yani sıkıntısız, sorunsuz. Araba hoşunuza giderse alınır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım