Dünden bugüne sahip oldugum araçlarım

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,810
1
4,133
3,770
İstanbul
Marka
MINI
Konuyu hortlatayım. yorum yazmamışım ama ara ara girip bakıyorum şu şaheserlere :)
Favorilerim beyaz e39 528i ve e38.

10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
@berkayoz hocam e38 in renk kodu neydi acaba? Bmw nin siyaha yakın sadece ışık vurunca koyu lacivert olan rengi sanırım e34 36 larda da var diye biliyorum. O renge aracımı boyatmak istiyorum ama usta tutturabilir mi emin değilim :)

berkayoz

Profesör
13 Nis 2017
101
742
2,485
@berkayoz hocam e38 in renk kodu neydi acaba? Bmw nin siyaha yakın sadece ışık vurunca koyu lacivert olan rengi sanırım e34 36 larda da var diye biliyorum. O renge aracımı boyatmak istiyorum ama usta tutturabilir mi emin değilim :)
e38 orient blue renginde yanlız boyanin renk kodu yanında 1den 7ye kadar numara olur bmw'de numara yükseldikçe sim ve derinliği artar güzel bi boyacı bulursanız gayet güzelce boyar orient blue e34 e36 e39 e38 cogunda çıkmış bi renktir

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Hayranlıkla izledim bütün fotoğrafları, her petrolhead'in imrenerek baktığına eminim. Şimdiki ve sonra gelecek olan arabalarınıza nazar değmez inşallah, maşallahı eksik etmeyelim :D
Benim merak ettiğim bir konu var. 7-5-3 serilerinin en güzel kasalarını kullandıktan sonra ''modern'' bir 1 serisi kullanınca nasıl hissediyorsunuz? Ya da güncel 3-5-7 serileri? Yıllar geçtikçe bmw karakterteri kayboluyor mu? Konfor, performans vs konularda nasıl farklar var? :)

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Bir ara sahibi olduğumuz E46'da da Orientblau rengi mevcuttu sahibi olduğumuz biri olarak şunu söyleyebilirim, o araca lacivert demek büyük bir hata çünkü diğer lacivert renklerin çirkinliği düşünülürse güneşli ve yıkanmış bir halde Orientblau'dan daha gösterişli duracak lacivert renk sayısı sınırlıdır, fakat kapalı garaj ve her sene cilalama sıkıntı olmazsa öneririm çünkü zevk seviyesi yüksek diğer renkler gibi bu da bir hayli zahmetli çiziği olduğunca gözüne sokan tozu pisliği üstünden atmayan, sürekli yıkanmayı ve bakımı isteyen bir renk ve olası bir kaza durumunda her usta tekrardan o rengi tutturamayabilir.Konuyu kirletmemek adına buraya fotoğraf atmıyorum fakat Arabanızın Fotoğrafları konusunda bir iki tane fotoğrafı mevcut daha detaylı bilgi almak isterseniz yardımcı olmak isterim.

10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
Bir ara sahibi olduğumuz E46'da da Orientblau rengi mevcuttu sahibi olduğumuz biri olarak şunu söyleyebilirim, o araca lacivert demek büyük bir hata çünkü diğer lacivert renklerin çirkinliği düşünülürse güneşli ve yıkanmış bir halde Orientblau'dan daha gösterişli duracak lacivert renk sayısı sınırlıdır, fakat kapalı garaj ve her sene cilalama sıkıntı olmazsa öneririm çünkü zevk seviyesi yüksek diğer renkler gibi bu da bir hayli zahmetli çiziği olduğunca gözüne sokan tozu pisliği üstünden atmayan, sürekli yıkanmayı ve bakımı isteyen bir renk ve olası bir kaza durumunda her usta tekrardan o rengi tutturamayabilir.Konuyu kirletmemek adına buraya fotoğraf atmıyorum fakat Arabanızın Fotoğrafları konusunda bir iki tane fotoğrafı mevcut daha detaylı bilgi almak isterseniz yardımcı olmak isterim.
İsterim başkan özelden numara veriyim hatta wp den de konuşmak isterim ciddi düşünüyorum usta yaparız derse taunusa yapmayi

berkayoz

Profesör
13 Nis 2017
101
742
2,485
Hayranlıkla izledim bütün fotoğrafları, her petrolhead'in imrenerek baktığına eminim. Şimdiki ve sonra gelecek olan arabalarınıza nazar değmez inşallah, maşallahı eksik etmeyelim :D
Benim merak ettiğim bir konu var. 7-5-3 serilerinin en güzel kasalarını kullandıktan sonra ''modern'' bir 1 serisi kullanınca nasıl hissediyorsunuz? Ya da güncel 3-5-7 serileri? Yıllar geçtikçe bmw karakterteri kayboluyor mu? Konfor, performans vs konularda nasıl farklar var? :)
hepsi birbirinden ayrı güzel ailede f10 ve f20 de var bu ikisi motor ve şanzuman olarak harika çalışıyor arabalar akıyor yolda ama kullanırken eski arabaların verdiği haz görüş açısı sürüş zevki motor sesi maalesef yok içlerinde en konforlusu e38 en çok ilgi çekeni e34 renginden ve kozmetiğinden dolayı

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım