E-Posta Gönderimi Hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Berkin

Panpa
Yönetici
Admin
Katılım
7 Eyl 2016
Mesajlar
2,954
Beğeni puanı
12,434
Puanları
4,970
Yaş
23
Konum
Istanbul
Marka
Honda
  • Konuyu başlatan
  • AdminCP
  • #1
Değerli üyelerimiz,

Forumda çeşitli durumlar sonucusunda bilgilendirme e-postaları alırsınız. Foruma üye olurken, "E-posta yoluyla bizden haberler ve güncellemeleri alın" seçeneğini seçtiyseniz veya seçmediyseniz, bu konuda yer alan yönergeleri uygulamanız durumunda e-posta gönderimini dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

0.) Haber ve güncelleme gönderim seçeneği

Sitemize ilişkin yönetim tarafından yollanan haberler ve güncellemeler ile ilgili e-posta gönderimi seçeneği "Kişisel Detaylar" sayfasındadır. Sayfaya ulaşmak için sağ üstte isminizin üzerine tıklayabilir ve Kişisel Detaylar'a tıklayabilirsiniz. Veya buraya tıklayın.

Açılan sayfada, "Haberler ve güncelleme e-postaları al" seçeneğini açarak veya kapatarak bu günden itibaren forumdan haber ve güncelleme e-posta bildirimleri almayacaksınız.

1.) Konulara yazılan mesajlar, özel mesajlar ve etiketlenme ile ilgili e-posta gönderim seçenekleri


Eğer e-posta bildirimi almak istiyor lakin ne için e-posta almak istediğinizi siz belirlemek istiyorsanız Tercihler sayfasında bulunan seçeneklerle E-Posta gönderim koşullarını dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Tercihler sayfasına sağ üstte yer alan isminize tıklayıp ardından Tercihler'e tıklayarak veya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

2.) Seçeneği kapatmanıza rağmen istemediğiniz bir şey hakkında e-posta geliyorsa

Tüm e-posta gönderim seçeneklerini kapatmanız, daha önceden takip ettiğiniz (mesaj yazdığınız) konulardaki e-posta gönderimlerini iptal etmez.

Dolayısıyla takip ettiğiniz konulardaki e-posta bildirimlerini kapatmanız gerekiyor.

Bu işlem için;

1a.)
Sayfanın yukarısından "Takipler" e basın. Veya buraya tıklayın.
1b.)
Açılan sayfada "Takip ettiği konuları yönet" seçeneğini tıklayın.
1c.) "E-Posta bildirimini devre dışı bırak" seçeneğini tıklayın.
1d.) Çıkan onay mesajına onay verin.

Not: İşlemden sonra açacağınız yeni konulara veya yazacağınız yeni mesajlara ilişkin e-posta bildirimi gelmesini istemiyorsanız, 1 no'lu madde de belirtilen e-posta ayarlarınızı güncelleyerek kapatmayı unutmayınız.

Dikkat: E-Posta ayarlarınızı güncellerken, konu takip etme seçeneğini kapatmanız durumunda ilgili konuya yazılacak mesajlarla ilgili "forum için bildirim" almazsınız. Yanlışlıkla bu seçeneği kapatmayınız.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst