KAPALI e90 320d vs e60 520d

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Sinasi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
e90 alırsanız arka diz mesafesi ve genel olarak iç hacim küçük gelebilir ve araba f30 dan serseri :) patinaja kalmayı çok seviyor atikliği mükemmel ve yakıtı şaka gibi.ama verdiği güven fazla gelebiliyor.bağdat caddesinde telefon kulübesi,sokak lambası,6-7 metre bariyer,bank yenilemesi yaptı bir arkadaşım bu kasayla :) allah korudu onlarda bişey yok ve arabanın ne kadar güvenli olduğuna acı bir yol ile şahit olmuştum.Kısacası sizde gençsiniz heyecanlısınız ve büyük ihtimal o arabayı yalnızca babanız kullanmayacak.Bir f30 320d pert eden biri olarak eğer önceki aracınız +150 hp arkadan itiş değilse hemen bu güce geçmemenizi tavsiye ederim.Benimde direksiyonum "çok iyiydi" arkadaşımında ama bir anlık hatada şaka kaldırabilen araçlar değiller.tecrübeyi bizim gibi acı yoldan kazanmak yerine önceliğinizi ı kasa 318d den kullanım derim 2 litre 150 hp daha evcildir diye düşünüyorum

he ne oldu ben artık 130-140bir viraja yan girmemem gerektiğini arkadaşımda 110 la giderken üç şerit yanlanılmaması gerektiğini biliyor.Ama bmw nin suçuda içine biner binmez dsc butonuna abanma,köküne kadar kapatma hissi vermesi:) uzun lafın kısası allah kaza bela vermesin ama bile bilede lades olmayın allahda gönlünüzdekini nasip etsin inşaallah :)

e90 alırsanız arka diz mesafesi ve genel olarak iç hacim küçük gelebilir ve araba f30 dan serseri :) patinaja kalmayı çok seviyor atikliği mükemmel ve yakıtı şaka gibi.ama verdiği güven fazla gelebiliyor.bağdat caddesinde telefon kulübesi,sokak lambası,6-7 metre bariyer,bank yenilemesi yaptı bir arkadaşım bu kasayla :) allah korudu onlarda bişey yok ve arabanın ne kadar güvenli olduğuna acı bir yol ile şahit olmuştum.Kısacası sizde gençsiniz heyecanlısınız ve büyük ihtimal o arabayı yalnızca babanız kullanmayacak.Bir f30 320d pert eden biri olarak eğer önceki aracınız +150 hp arkadan itiş değilse hemen bu güce geçmemenizi tavsiye ederim.Benimde direksiyonum "çok iyiydi" arkadaşımında ama bir anlık hatada şaka kaldırabilen araçlar değiller.tecrübeyi bizim gibi acı yoldan kazanmak yerine önceliğinizi ı kasa 318d den kullanım derim 2 litre 150 hp daha evcildir diye düşünüyorum
Teşekkür ederim bizi düşünerek yazmışsınız ama daha önce e60 530d kullanmıştık , ondan sonra bu güçsüz gelecektir temkinli kullanırız gelende bide almışken iyi bişey alıp binmek istiyorum. 3 seriside güzel ama 5 serisi daha oturaklı duruyor. Babam al satı sevmiyor aldığı arabaya en az 5 sene biner .

Teşekkür ederim bizi düşünerek yazmışsınız ama daha önce e60 530d kullanmıştık , ondan sonra bu güçsüz gelecektir temkinli kullanırız gelende bide almışken iyi bişey alıp binmek istiyorum. 3 seriside güzel ama 5 serisi daha oturaklı duruyor. Babam al satı sevmiyor aldığı arabaya en az 5 sene biner .
@berkertekin ede sormak lazım ama son attığınız 520D nin dış gorunum olarak falsosu yok gibiydi bana kalırsa yalnız resimler çokta net değil bazı yerler gölgede kalmış bence o arac alınabilir servis bakımlı ise hiç durmayin :)

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

o zaman zaten sıkıntı olmaz benim yaşadığım sıkıntıyı yaşamayın istemiştim :) dediğim gibi 3 serisi iç hacim ve bagaj olarak sizi üzebilir.5 seriside uzun süreli alacaksanız bence çıkan sıkıntılarda yedek parça pahalılığı üzebilir ve aynı model a6 lardan dar diye biliyorum.Uzun süreli kullanım için ve iç-bagaj hacimi kalite hissi bakımından a6 yı ön plana alın derim hakkınızda hayırlısı olsun :)

bide şöyle bir olay seneye üniversiteye geçince araba babamdan çok bende olacak o yüzden spor kaliteli bir şey istiyorum . Çok fazla seçenek var :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...