EPA Çevre Koruma Ajansı FCA Grubunu suçluyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
EPA Amerika'da bulunan çevre koruma ajansı. Bildiğiniz üzere bu ajans emisyon normları ile ilgileniyor ve Dieselgate skandalında da sağlam bi rol alıyor. Şimdi de FCA grubuna sarmışlar. FCA Grubuna sarmalarının nedeni ise hatalı veya yanıltıcı yazılım kullanmaları. Kısacası Dieselgate v2 loading %78. http://tr.euronews.com/2017/01/12/a...rak-cevre-koruma-yasasi-ni-cignemekle-sucladi
Sizler bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz?

Son düzenleme:

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Fiat Chrysler konuyla ilgili olarak, tüm araçlarında gelişmiş teknoloji ürünü emisyon ölçüm sistemlerinin kurulu olduğunu ve Çevre Koruma Ajansı’nın kararının kendileri için hayal kırıklığı olduğunu açıkladı.

valla bu açıklama beni tatmin etmemiş olsa da vag grubunun başına gelen emisyon skandalından sonra bu riski göze alacaklarını sanmam. Vardır politik bi sebebi.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,228
45,823
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Amerikan Ford'ların da olacağını sanmıyorum ama Avrupa Ford'larına da bir kontrol yapılması gerek diye düşünüyorum. Biz de yok diye açıklama yaptılar ama yetmez. Herkesin en detaylı ve taraflı şekilde bu sınavdan geçmesi gerektiğini düşünüyorum.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Fiat Chrysler konuyla ilgili olarak, tüm araçlarında gelişmiş teknoloji ürünü emisyon ölçüm sistemlerinin kurulu olduğunu ve Çevre Koruma Ajansı’nın kararının kendileri için hayal kırıklığı olduğunu açıkladı.

valla bu açıklama beni tatmin etmemiş olsa da vag grubunun başına gelen emisyon skandalından sonra bu riski göze alacaklarını sanmam. Vardır politik bi sebebi.
Bence FCA risk alabilir niye alamasinlar ki?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım