KAPALI Eski bmw ler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cemil bayazit

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
4
0
535
Arkadaşlar öncellikle be yeni üye oldum uzun süredir otopark kanalınıda takip ediyordum sonunda forum a kayıt oldum neyse konuya geçeyim ben bu aralar kafayı bmw 1995-1999 arası 7 serilerine kafayı takmış bulunmaktayım hatta bi tane 1995 e38 (730ia) buldum bile çok yaktıklarını biliyorum ama yinede almak istiyorum sorum şu ben bu aracı alsam bakımı yarın bir gün arıza yapsa yedek parcalarını bulabilirmiyim çok çabuk arıza yaparlarmı benim öyle driftle felanda işim yok sırf nostalji olması için bu aracı almak istiyorum yani sormak istediğim bu aracı almalımıyım yoksa başımı çok ağrıtırmı bana yardımcı olursanız sevinirim.
Şimdiden teşekkürler..!

MertEren

Panpa
8 Eyl 2016
1,216
2,194
3,770
26
İstanbul
Hocam arabanın servis kayıtlarına bak. Ekspertize götür. Temiz kullanılmışsa bakımlıysa başınızı kolay kolay ağrıtmaz. Ama sonuçta tüm arabalar birer makine hiç sorun çıkarmayacak diyemeyiz.

Renard

Panpa
8 Eyl 2016
1,534
4,749
4,070
37
İstanbul
Marka
BMW
alacağınız araca gerçek bir expertiz raporu çıkarttırın, güvendiğiniz ustalar baksın. içinize sinerse alın. bence değer. neticede nostalji için istiyorsanız zaten kullanım amacı belli. günlük kullanılmadığı sürece fazla masraf yapmaz temiz olanı

metinyesilkus

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
17
6
595
Dostum 98 model e39 520i aracım vardı bende senin gibi merakla aldım. Çok memnun kaldım lakin beni çok üzdü satarkende çok zorlandım. Marmariste yaşıyorum ve ustasını hiç bulamadım desem yeridir. Parçalarını genelde ankara izmir ve kocaeliden temin edebildim. Çok meşakatliydi, ha yine alırmıyım alırım valla tadı damağımda hala :p

bgrhngl

Asfalt Kurutucu
9 Eyl 2016
1
2
545
Eski model Bmw'lere binmek bahsedildiği kadar zor ve masraflı bir şey değil aslında. Yapılan en büyük hata gidip en ucuzunu almak. Kurcalanmamış, farklı farklı usta veya kendini usta sanan kişilerin eline düşmemiş gerçek bir Bmw kullanıcısından alacağız araçlarda kesinlikle sorun yaşamazsınız. Aksine Bmw kullanmanın tadını anca o zaman çıkartabilirsiniz. O yüzden almadan önce çok iyi araştırmak ve sabırlı davranmak gerekir. 3 kasa Bmw kullanmıyorsanız satmanız biraz zaman alacaktır. Bunu da göz önünde bulundurmanızda fayda var.

ModaleTurk

Profesör
9 Eyl 2016
207
131
1,085
BMW 2.8 o zamanların en az yakan 6 silindir benzinli motorlardan. Tabi E38 kasası E36 kasası değil. 328i zaten uçak gibi.

O tarz araç tutkunu aracın ağar olduğunu bilir. Tüketim ona göre ama ondan daha az yakan sadece 725tds ki o da 143 beygir dizel.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım