F1 Red Bull Ring

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TuncYcl

Profesör
8 Eyl 2016
731
1,070
2,320
28
İstanbul
Marka
BMW
Dünyanın en huzur, zevk veren, iç yağları eriten muazzam etkinliği. Lüzümsüz pilotların yürüdüğü(Danny hariç) Leclercin puan aldığı zevk dolu yarış benim için. Sizin yorumlarınız nedir??

mgdedeoglu

Reis
7 Eyl 2016
3,232
9,855
5,320
36
Stuttgart
Güzel yarıştı açıkçası. Ergen kazanmasa iyiydi. Ferrari ve Vettel geri geldi. McLaren'e diyecek şey bilemiyorum ama Alonso yine şapkadan tavşan çıkardı. Sezon 4.lüğü için Haas ile Renault çekişecek bundan sonra.

TuncYcl

Profesör
8 Eyl 2016
731
1,070
2,320
28
İstanbul
Marka
BMW
Merc yürümesin de, onu dışında gözüm Leclerc, Haas, ForceIndia ve Alonsoda. Zaten değişik aksiyonlar da orada dönüyor. Onlar dışıda Q3 nasıl biterse arıza kaza olmazsa birebir bitiyor yarış.

Alcantara

Batuhan KARALAR
Yönetim
Editör
7 Eyl 2016
1,052
1,185
2,570
27
İstanbul
Marka
Renault
Alonso son sıradayken bir ara buradan beni çıkarın demişti. Bugün maksimumun da maksimumunu aldı, tecrübe böyle birşey :)

Bu arada avatarımdaki arkadaş da bayağı iyi gidiyor, seneye Ferrari'de görmek isterim :D

LvntDmr67

Levo
Panpa
Beta Programı
27 Eki 2016
1,693
5,498
4,070
38
Ankara
Marka
Peugeot
Alonso son sıradayken bir ara buradan beni çıkarın demişti. Bugün maksimumun da maksimumunu aldı, tecrübe böyle birşey :)

Bu arada avatarımdaki arkadaş da bayağı iyi gidiyor, seneye Ferrari'de görmek isterim :D
Göreceksin gibi yarış sırasında anlaşıldığını hatta yaz arasından sonra bile direksiyona geçebilir dedi spiker ama yaz arası olacağını çok düşünmüyorum :)

Alcantara

Batuhan KARALAR
Yönetim
Editör
7 Eyl 2016
1,052
1,185
2,570
27
İstanbul
Marka
Renault
Göreceksin gibi yarış sırasında anlaşıldığını hatta yaz arasından sonra bile direksiyona geçebilir dedi spiker ama yaz arası olacağını çok düşünmüyorum :)
Sezon ortasında Haas'a geçirmeyi düşünüyorlar ama bu yarıştan sonra o iş olmaz. Gelecek sezon gelir büyük ihtimalle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım