F20 Modifiye Tavsiyeleri

veysel

veysel ozan gürsoy
Takipçi
8 Haz 2023
1
0
10
21
ankara
Marka
BMW
Merhabalar herkese elimde bmw f20 kasa 116i mevcut ve stoktur. Araba modifiyelerinden anlamayan birisiyim, merakım vardır lakin artan fiyatlardan dolayı herhangi birşey yapmaya korkar oldum. Birçoğunuz daha önce modifiye yapmış insanlarsınız rica etsem bana bir yol gösteririmisiniz. İyi günler.

mete25

Panpa
4 Mar 2019
531
1,288
2,520
Ankara
Marka
BMW
Merhaba, modifiyeden kastınız nedir hocam? Aracım diğerlerinden farklı ve ilgi çekici olsun, kozmetik olarak eklemeler yapayım diye mi düşünüyorsunuz yoksa performans-sürüş dinamiklerine yönelik bir geliştirme mi yapmak istiyorsunuz? Biraz daha açarsanız insanlar size daha rahat fikir verebilecektir.

inzfatih

Fatih
Panpa
16 Eyl 2016
2,073
4,358
4,220
varsova
Marka
Porsche
Merhabalar herkese elimde bmw f20 kasa 116i mevcut ve stoktur. Araba modifiyelerinden anlamayan birisiyim, merakım vardır lakin artan fiyatlardan dolayı herhangi birşey yapmaya korkar oldum. Birçoğunuz daha önce modifiye yapmış insanlarsınız rica etsem bana bir yol gösteririmisiniz. İyi günler.

ben daha once f20yi girtlagina kadar modifiye etmis biri olarak soyluyorum, yapmayin, satarken yatirdiginiz parayi alamazsiniz ustelik oynanmis
diye bircok kisi satin almaktan korkacak. ille de yapacam diyorsaniz
cok abartmayan bir chip tuning yapip duz yokda kisa sureli gazlama yaparsiniz keyif alirsiniz

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım