KAPALI FD6 CİVİC SAHİPLERİNİN/BİLENLERİN DİKKATİNE...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ysb61

Asfalt Kurutucu
11 Kas 2016
1
2
545
Hayırlı günler, 2009 model Civic Elegance A/T aracım var. Gece yoldayken dikkatimi çekti. Kısa farları açtığım zaman sunroof açma tuşunun yanında mavi bir ışık yanıyor. Fakat ışık ne anlama geliyor onu bulamadım. Bilenleriniz varsa bilgilendirirse mutlu olurum. Hayırlı gazlamalar :)
7qBmvN.jpg

Ekli dosyalar

• 7qBmvN.jpg
    7qBmvN.jpg
    58.5 KB · Görüntüleme: 236

abidinkofficial

Profesör
9 Eyl 2016
384
922
1,895
Çorum
Marka
Volkswagen
Aynısının kırmızısından 2006 Jetta'da var ben ilk başta kararan dikiz aynasının sensörü falan zannediyordum (hatta bu başlığa girene kadar hala ne olduğunu bilmiyordum) Honda forumundan yola çıkarak loş bir şekilde vitesi ve etrafını aydınlattığını farkettim teşekkürler Otopark :)

Onemanband

Fatih
Panpa
8 Eyl 2016
1,133
1
3,133
3,770
İstanbul
Marka
Skoda
Ben de aydınlatma olduğunu gece bir ara parmağımla kapattığımda anlamıştım. :) vites topuzu ve orta kısmı hafifçe aydınlatıyordu, çok hoşuma gitmişti.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,019
7
51,352
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
o küçücük ışık yalnız bari arabalarda çok güzel aydınlatıyor vitesin çevresini
Bizim Fiesta Titanium'da da ambiyans aydınlatma olarak turuncu renkte yanıyor. Aşağıya kırmızı olarak yansıyor. Aslında ortam karanlık kalıyor ama açık renk objeler olduğunda aydınlatıyor. Mor ötesi ışıklar gibi bir etkisi var.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Bizim Fiesta Titanium'da da ambiyans aydınlatma olarak turuncu renkte yanıyor. Aşağıya kırmızı olarak yansıyor. Aslında ortam karanlık kalıyor ama açık renk objeler olduğunda aydınlatıyor. Mor ötesi ışıklar gibi bir etkisi var.
bizim eski vectra da da aynı olay vardı ışık kırmızı gözüküyor ama yansıtması turuncu çok değişik geliyordu :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım