KAPALI FİAT OTOMATİK

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ahmet104

Asfalt Kurutucu
24 Eyl 2016
27
4
595
FİAT BRAVO OTOMATİK VİTES HAKKINDA VE ARABA HAKKINDA BİLGİ İSTİYORUM ?

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
seninde böyle şeyler demen gerekmezdi. adam olun biraz. ben kibarım sadece bişey sordum. adamlar gırgıra alıyo beni
Tamam ciddi cevap verelim:
  1. Öncelikle forum ortamında büyük harfle yazmak bağırmak anlamına gelir ve yanlıştır.
  2. Üslubunuz samimiyetten uzak ve emrivaki, hoş değil.
  3. Bilgi vermemişsiniz; kaç model, yakıt türü, kriterleriniz. Biz müneccim değiliz veya Bravo' nun baştan aşağıya tarihini anlatacak da değiliz.
  4. Kendi yaşıma bakıyorum ve benden çok yüksek ihtimalle yaşça büyük birinin niye dalga geçtiğimizi anlamayıp atar koymaya çalışmasına şaşırıyorum.
Umarım anlamışsınızdır, kırmak değil mizahi bir ortamla harman edip olumsuz durumu düzeltmek istiyoruz.

Hayırlı Forumlar.​

ahmet104

Asfalt Kurutucu
24 Eyl 2016
27
4
595
kime atar koymussum. hayır anlamıyorum. büyük yazdıysam ne olmus. bu kadar abartmanızda dalgaya almanızdaki sebep cidden bunlarsa bu siteye bidaha girmem.

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Herkese merhaba. Otomatik vitesli Fiat Bravo almayı düşünüyorum. Araçtaki şanzıman hakkında ve genel olarak araç hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olursa sevinirim. İyi akşamlar.

Tek bildiğim şanzımanı tam otomatik değil, yarı otomatik. 5 ileri dualogic şanzıman var. O şanzımana sahip araba kullanmadım, bilgim yok. Google'a dualogic yazınca ekşi'de vs. bilgiler, kullanıcı görüşleri çıkıyor.

Son düzenleme:

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,294
1
9,445
4,970
kocaeli
Alfadaki selespeed temelli bir şanzıman galiba (Ferrari 355 yede vardı )

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım