Focus Mk2.5 1.6TDCi Titanium ST Facelift

sercan35

Takipçi
Panpa puanı
0
merhaba,
maşallah diyeyim öncelikle nazar değmesin :) sis farının etrafında krom çerçeve mi var yoksa beni mi aldatıyor resim tam çözemedim. bende aynı parçadan arıyorum bulamadım yardımcı olur musunuz eğer o parçaysa. sis farının etrafındaki tam yuvarlak olan değil de. dış cephesindeki yerde.

g.c.

Profesör
Panpa puanı
1,670
Marka
Mitsubishi
Gerçekten güzel olmuş. Keyifle binin. Bu gibi başlıkları görüp, heves edecek arkadaşlar için alınan parçaların ve işçiliğin maliyetlerini de yazsanız daha da doyurucu olur.

OzanDnz

Profesör
Panpa puanı
2,198
Marka
Ford
Gerçekten güzel olmuş. Keyifle binin. Bu gibi başlıkları görüp, heves edecek arkadaşlar için alınan parçaların ve işçiliğin maliyetlerini de yazsanız daha da doyurucu olur.
çok sağolun, aslında yapılanlar farklı farklı zamanlarda olduğu için maliyetleri net vermek zor. Çünkü günden güne fiyatlar artıyor, kimi yerde dost işi tanıdık rakamları oluyor, kimi yer sabit. O yüzden ilgilenen arkadaşlar özellikle bir parçayı sorarsa seve seve yönlendirmeye çalşırım bilgim dahilinde

OzanDnz

Profesör
Panpa puanı
2,198
Marka
Ford
Konuya bir güncelleme yapalım.
Epey zaman oldu ama muayene zamanının gelmesi, artık şirket aracı kullandığım sebebiyle babamın kullandığı zamanlarda sorun yaşamaması ve fazla dikkat çekmemesi adına şeritleri söktük, dpf temizlendi geri takıldı, susturucuda oem'e döndük. dpf vs takılınca yazılım çok keyifli olmuyor ve kısa zamanda dolabiliyor diye yazılımda da stock'a döndük, zaten babamın işi yok güçle. stock halde yeterli.

Geçtiğimiz hafta da 90 bin bakımı yapıldı.
Motul 5-40 yağ 4lt
yağ, hava, yakıt, polen filtreleri
sağ ön amartisörde ufak bi yağ kaçağı vardı, ön çift amartisör değişti,
amartisörlerle birlikte üst takozlar, bilyaları ve toz lastikleri de değişti,
arka salıncak rot kolları ufak ses yapıyordu, bunla birlikte burçlar da yıpranmıştı, kısa rot kolları, burçlar ve arka 2 amartisör de sıfırlandı.
triger, devirdaim, v kayışı, antifriz vs alındı değişti.

park halinde birinin tıklaması sonucu ön alt panjurumda ufak bir hasar var ve çizikler mevcut, arkada da difüzörüm birleşme noktasından yine park noktasında vurması sebebiyle ayrılma var ve çokça yaslanma, sürtme çizikleri var. en yakın zamanda ön arka tamponu komple boyatıcam.