For-x CD Çalar Teyp

Emrah-ok

Takipçi
30 Ocak 2019
1
0
10
Merhaba ;
Aracımda ki teyibi de sadece CD çalar girişi mevcuttur. Cihazın arka soket girişini kontrol ettiğimde ayrı olarak satılan USB ve aux girişlerini olduğu aparatın takılacağı yer yok fakat cihazı başkasından aldığımda bana teyibi arkasında bir tane çıkış var oradan harici bir aparat bağlayarak USB veya diğer bağlantı çeşitlerini kullanabilirsin demişti. Fakat cihaz biraz enteresan cihazın kendine ait amfi tarzı bir cihazı bulunmaktadır. O cihazı çıkardığım an teyip ten elektrik komple kesilmektedir. Cihaz arkasında mavi renkte Digital out yazan tos kablo bulunmaktadır. Sizce cihazı aldığım kişi o çıkıştanmı bahsetmiştir. Teyibin arkasında sadece amfiye giden kalın tek parça halinde yuvarlak kablo ve Teyibin amfi ile bağlantılı olması için enerji kablosu bulunuyor. Acaba cihaza ben nasıl USB ve aux girişi bağlayabilirim.
Şimdiden teşekkür ederim...

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım