KAPALI Ford Fiesta'mı Opel Astra H'mi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

deneme123123

Asfalt Kurutucu
26 Eyl 2016
27
14
595
Türkiye
Selamlar dostlar. Sizce 2010 veya daha üst model olan Ford Fiesta HB 5 kapı Otomatik vitesmi LPG'li yoksa Opel Astra H Otomatik vites LPG'li mi seçilmelidir. Opel Astra H Otomatik vitesi iyi demiyolar araba kalkarken ve vites geçişlerinde çok sarsılıyomuş aslı varmıdır ? Birde bu iki arabanın Dizel yakıt tüketimi km'de kaç krş'dur 100 KM yolda kaç TL lik mazot yakarız 2 araçta bilgisi olan varmı ?

Son düzenleme:

mcanerg

Panpa
14 Eyl 2016
1,710
3,402
3,720
Marka
BMW
Selamlar dostlar. Sizce 2010 veya daha üst model olan Ford Fiesta HB 5 kapı Otomatik vitesmi LPG'li yoksa Opel Astra H Otomatik vites LPG'li mi seçilmelidir. Opel Astra H Otomatik vitesi iyi demiyolar araba kalkarken ve vites geçişlerinde çok sarsılıyomuş aslı varmıdır ? Birde bu iki arabanın Dizel yakıt tüketimi km'de kaç krş'dur 100 KM yolda kaç TL lik mazot yakarız 2 araçta bilgisi olan varmı ?
easytronic'le ilgili söylenenler doğru ama fiesta ile kıyaslanacak bir araç değil ben senin yerinde olsam düşünmeden astra alırım

TSIDSG

Panpa
10 Eyl 2016
2,399
9,449
4,970
İstanbul
ben olsam 1.4 tam otomatik fiesta alırdım, kafa rahat
genişlik istiyorsanız astra tabi ki zaten aynı segment araçları da değiller
focus2 de öneririm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım