Ford Focus 2.5 kasa led xenon

furkankap

Asfalt Kurutucu
13 Ağu 2018
15
62
635
O zaman sanırım en iyisi kaliteli bir halojen almak Philips x-treme vision gibi.
Kısalara evet alabileceğiniz en kaliteli h7 ampülü alın ve far ayarınızı yaptırın yeterli olucaktır.Uzunlara led takabilirsiniz istediğiniz gibi sorumluluk sahibi biri iseniz boş yere açıp , gereksiz selektör yapmadığınız sürece.

EOK

Emre Özcan Karademir
Profesör
Beta Programı
26 Şub 2019
589
1,136
2,320
23
İstanbul
Marka
Seat
Kısalara evet alabileceğiniz en kaliteli h7 ampülü alın ve far ayarınızı yaptırın yeterli olucaktır.Uzunlara led takabilirsiniz istediğiniz gibi sorumluluk sahibi biri iseniz boş yere açıp , gereksiz selektör yapmadığınız sürece.
Yok uzunları zifiri karanlık ve 180 km/saat gibi hızlara çıkılmadığı sürece kullanmıyorum ama yine de uzunlara led takılabilir. Ama ben arkadan sığmaz işlem gerekir de orijinalliği bozar diye korkuyorum biraz. Ki 307'nin farı da küçük değil ama bakılır yine.

furkankap

Asfalt Kurutucu
13 Ağu 2018
15
62
635
Yok uzunları zifiri karanlık ve 180 km/saat gibi hızlara çıkılmadığı sürece kullanmıyorum ama yine de uzunlara led takılabilir. Ama ben arkadan sığmaz işlem gerekir de orijinalliği bozar diye korkuyorum biraz. Ki 307'nin farı da küçük değil ama bakılır yine.
Korkmayın düzgün bir usta ile çok rahat halledersiniz.

yusufcedid

Yusuf Cedid
Takipçi
29 Şub 2020
4
0
10
26
istanbul
Marka
Mercedes
Öncelikle herkese merhabalar.2010 model focus aracımın uzun farlarını led xenon ampulle değiştirmek istiyorum.Marka ve fiyat konusunda bilgisi ve fikri olanlar yardımcı olursa çok sevinirim.Ayrıca farlarım mercekli değil.
dediğiniz model karşınızdaki araca dogrudan yansayacagı için karsınızdakı aracın gozunu alması söz konusu olabilir böyle parcaları kendınız satın alıp taktırmanız önerimdir.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım