Ford Focus Rs Modifiye Çalışmam...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

powerplayy

Asfalt Kurutucu
20 Ocak 2017
51
87
710
Yorumlarınızı Bekliyorum...
fOKUS MODİFİYE.jpg

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
ST logosu koyarak şaka makinesi detayını atlamamışsın tebrikler eline sağlık :dD:dDD
bi de "FCCUS" yazmışsın onu da düzelt istersen. kapı kollarındaki kırmızı detay süper olmuş. tekerlek altındaki imza sana mı ait onu oradan silerler istersen aracın üstüne watermark şeklinde at :D

1 Ocak 2017
2,657
9,779
5,270
38:22:37:12
Marka
Bugatti
ST logosu koyarak şaka makinesi detayını atlamamışsın tebrikler eline sağlık :dD:dDD
bi de "FCCUS" yazmışsın onu da düzelt istersen. kapı kollarındaki kırmızı detay süper olmuş. tekerlek altındaki imza sana mı ait onu oradan silerler istersen aracın üstüne watermark şeklinde at :D
gmg garage stickerını yapıştırsaymış kşke :D

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
Arkadaşlar ben anlamadım @powerplayy panpamızın çalışmasını mı çalmış yabancı bi site ? Bi de jant rengini falan değiştirmişler aslında linkteki focus daha sade ve güzel duruyor ama ne olursa olsun hırsızlık bu. Şikayet edeceğimiz bi yer varsa edelim

powerplayy

Asfalt Kurutucu
20 Ocak 2017
51
87
710
Arkadaşlar ben anlamadım @powerplayy panpamızın çalışmasını mı çalmış yabancı bi site ? Bi de jant rengini falan değiştirmişler aslında linkteki focus daha sade ve güzel duruyor ama ne olursa olsun hırsızlık bu. Şikayet edeceğimiz bi yer varsa edelim
yok hocam ben ordan alıp kendimce o fotoğraf üstünden yorumladım :D

Son düzenleme:

powerplayy

Asfalt Kurutucu
20 Ocak 2017
51
87
710
Hocam Yazı fontundan dolayı öyle çıkmış :D

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,233
45,838
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
yok hocam ben ordan alıp kendimce yorumladım :D
Emeğinize ya da hevesinize saygısızlık etmeyi tabii ki istemem hocam ama başka sitenin render çalışmasını ' focus rs modifiye çalışmam ' diye bir yerde paylaşacağınız vakit link ile beraber belirtmeniz gerekiyor.

Onu geçtim, bu araç focus rs değil ki modifiye çalışması nasıl olsun. 2019'da çıkacak mk4 kasa focus'un st versiyonuna ait yabancı sitenin yapmış olduğu bir tasarım çalışması. Siz aracın farlarının içini siyaha, jantları da kırmızıya boyayıp focus rs modifiyem diye sunuyorsunuz.

powerplayy

Asfalt Kurutucu
20 Ocak 2017
51
87
710
Emeğinize ya da hevesinize saygısızlık etmeyi tabii ki istemem hocam ama başka sitenin render çalışmasını ' focus rs modifiye çalışmam ' diye bir yerde paylaşacağınız vakit link ile beraber belirtmeniz gerekiyor.

Onu geçtim, bu araç focus rs değil ki modifiye çalışması nasıl olsun. 2019'da çıkacak mk4 kasa focus'un st versiyonuna ait yabancı sitenin yapmış olduğu bir tasarım çalışması. Siz aracın farlarının içini siyaha, jantları da kırmızıya boyayıp focus rs modifiyem diye sunuyorsunuz.
Kusura bakmayın hocam dediğim gibi ben sadece fendi fikirlerimce bir photoshop çalışması yapmaya çalıştım bu kadar büyük düşünmedim zaten burası dışında baş biryerdede paylaşmadım saygılarımla...

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,233
45,838
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Kusura bakmayın hocam dediğim gibi ben sadece fendi fikirlerimce bir photoshop çalışması yapmaya çalıştım bu kadar büyük düşünmedim zaten burası dışında baş biryerdede paylaşmadım saygılarımla...
Rica ederim hocam. Dediğim gibi amacım sizi kırmak ya da saygısızlık etmek değil. Başka çalışmalarınızı da bu platformda görmekten mutluluk duyarız. Benim anlatmak istediğim tek şey; bu araç focus rs olmadığı için onun modifiyeli hali de olması mümkün değil. Hadi siz modifiye yapmak istediniz ve aracı değiştirmek istediniz ama araçta öyle tasarım anlamında ciddi bir değişim olmamış. Dolayısıyla siteden alınmış buraya kopyalanmış gibi bir durum oluşuyor. Yanlış anlaşılmalara mahal vermemek için bu tarz çalışmalarınızda, aracın asıl fotoğrafını aldığınız siteyi de link olarak buraya kopyalarsanız ortada sorun kalmayacaktır, akıllarda bir şüphe oluşmayacaktır :)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım