Ford Taunus 2.0 GLS Far Değişimi

Hectory

Asfalt Kurutucu
26 Nis 2019
8
2
595
24
Marka
Ford
Malum 2.0 GLS modellerinde çift far geliyor ve ben bu farları sevmiyorum. Onun yerine 1.6 GL de gelen kare farları seviyorum. Panjur ve tamponla beraber bu farları değiştirsem uygun olur mu?
Ford Taunus (Cortina MkV) GLS.jpg
indir.jpg

Soldaki gibi yapmayı düşünüyorum. Düşünceleriniz nedir?

Ekli dosyalar

• Ford Taunus (Cortina MkV) GLS.jpg
    Ford Taunus (Cortina MkV) GLS.jpg
    19.1 KB · Görüntüleme: 0

Yiğit131

Yiğit Gençarslan
Asfalt Kurutucu
19 Ağu 2019
18
8
595
20
Ankara
Marka
Tofaş
bence çift far daha güzel :D bizde broadway vardı amerikan kasalarda ki gibi çift far yapmayı çok isterdim tabii tercih meselesi

Ekli dosyalar

• indir.jpg
    indir.jpg
    6.8 KB · Görüntüleme: 0

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Malum 2.0 GLS modellerinde çift far geliyor ve ben bu farları sevmiyorum. Onun yerine 1.6 GL de gelen kare farları seviyorum. Panjur ve tamponla beraber bu farları değiştirsem uygun olur mu?
Ekli dosyayı görüntüle 26998Ekli dosyayı görüntüle 26999
Soldaki gibi yapmayı düşünüyorum. Düşünceleriniz nedir?
Makyajsız olan orijinal Alman Taunus'un ön farına geçmeniz aracın sadece far bölgesini değiştirecek, ama geriye kalan yerler yerli Taunus'daki gibi olacak.Dolayısıyla bir kısım makyajlı bir kısım makyajsız çok çirkin bir görüntü olacağının kanısındayım.Eğer hazır ayrılmış bütçeniz varsa olan tampon üstündeki çizikleri boyatın, sinyalleri yenileyin, ya da ne bileyim eskimiş parçaları daha iyi hale getirin.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım