Gelin Tanış Olalım, İşi Kolay Kılalım, Sevelim, Sevilelim, Bu Dünya Kimseye Kalmaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

acemisefer

Taklacı Güvercin
9 Ağu 2018
13
17
295
Değerli OTOPARK.com sakinleri,

Öncelikle hepinize merhaba. Ben Yusuf 14 yaşındayım ve Balıkesir'de yaşıyorum kırmızı bir 2010 model 1.3 Multijet Fiat Doblo Elegance'ımız var yaklaşık 95 bin km'de iç trimleri ve dış rengi kırmızı ve inanır mısınız plakası da "AL". Küçüklüğümden beri otomobillere olan ilgim gün geçtikçe ve yeni bilgiler edindikçe artıyor.
Bu zamana dek bir çok arkadaşım oldu (otomobilsever) ancak daha sonra anladım ki hepsi aynı,beni onlardan sanmayın sakın, (50/50 ağırlık dağılımı olan arabanın geometrisini alt-üst eden.) Şimdilik benden bu kadar yazdıklarımda yanlış yaptıysam veya bir kusur işlediysem affola. Sevgiyle kalın...

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,020
7
51,354
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Selamlar hoşgeldiniz. Öncelikle nick'inizin başındaki "@" sembolünü kaldırırsanız forumda ilerleyen zamanlarda mesajlarda sizi etiketlememiz kolaylaşır. :)

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,288
1
9,437
4,970
kocaeli
Evet forumumuz bir fiatcı daha kazandı :)

Panpa doblo tuğra edition paket mi ?

d9d4adeff9430d574f2657e26a4158a4.jpg

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım