KAPALI Geniş araç şart oldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Umutmavisi

Alperen Öğrenç
Asfalt Kurutucu
24 Eyl 2016
36
12
595
Tekirdağ
Marka
Chevrolet
Merhabalar herkese selamlar
Geniş bagaj hacmi olan 500lt ve üstü mümkünse ticari (Ruhsatta otomobil geçen) arka tarafı makas olmayıp normal yay olan az yakıp motor gücü yüksek (110 connect 140 caddy vb) araç arıyoruz maksimum fiyatı 65000 tl civarı

mehmethakantarhan

Profesör
11 Eyl 2016
652
1,139
2,270
İstekleriniz biraz zıt olmuş.ruhsatta otomobil geçen 110 Luk connect veya 140 lik Caddy tarzı araç bildiğim kadarıyla yok.genellikle Fiorino,courier,Vito vb araçlarda var.

Makas olmasın demissiniz ama örnek verdiğiniz araçlar bildigim kadarıyla makaslı.

Az yakan demissiniz 110 Luk connect az yakmaz emin olun.140 lik Caddy hakkında pek bilgim yok ama onunda çok az yakacağını zannetmiyorum.

Makaslı da olsa Caddy tavsiye ederim.0km 1.0 TSI Caddy alın yakıtı ve vergisi az hemde 0km zubizu ve bayi indirimiyle tamda bütçemize uyar.her ne kadar makaslı da olsa konforunu ben beğeniyorum.tavsiye ederim.2.ele hiç bakmayın bile

furkankaya585597

Profesör
8 Eyl 2016
1,778
1,064
2,420
Tourneo Courier var bildiğim kadarıyla otomobil geçen. Onun dışında Peugeot Partner'lerin bazıları da otomobil diye biliyorum ama emin değilim. MPV tarzı araç bakmayı düşünür müsün? Bu fiyatlarda temiz ve güzel arabalar bulunabilir.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,042
7
51,377
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Makas olmayıp binek versiyonu olan Doblo'yu biliyorum.
Edit: Bütçeniz dahilinde Doblo'yu binek alamazsınız. Tourneo Courier'e bakın. Süspansiyonda makas var mı yok mu bilmiyorum ama tam yüklüyken standart sürüşü Fiesta'dan çok farklı değildi, süspansiyonu ticari hissettirmiyordu.

Son düzenleme:

sinanknc

Profesör
13 Kas 2016
136
149
1,185
Bu tür araçlar otomobil diye geçerse fiyatları 10 15 bin artıyor. Bizde fiorino var. Şu an sıfır kamyonet geçeni 55 bin civarı otomobil diye geçerse 70 bine çıkıyor. Bence 2.0 multijet doblo bakabilirsiniz o fiyattan çok daha ucuza gelir :) ya da stw arabalara yönelmenizi tavsiye ederim daha konforlu daha iyi yola tutunan bir araç almış olursunuz. Şimdiden alacağınız araç hayırlı olsun. Kazasız sürüşler :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım