Gitti Seat ibiza geldi Mini R60 Countryman S ALL

RedLine

Profesör
11 Eyl 2016
257
349
1,395
İstanbul
Marka
MINI
Malesef bir yere çekip adam gibi foto çekemedim. Apartmanın önünde de çekmek istemedim kekoya bak iyi ki bir araba aldı branda örtüyor hergün bir de foto çekimi eksikti demesinler diye :)
En kısa zamanda uygun bir yerde çekim denemesi yaparım.

Bu arada boya bakımı,iç dış detailing işlemleri yapıldı, cincik gibi oldu, aceleyle bir dış yıkattım 2 hafta sonra. Bir baktım piano black tavan,kaporta kılcal çizik içinde. Bu mahalle arası dükkanlara gitmemek lazım...
Neyse sonra gittim benzinciden sünger,şampuan,hızlı cila,mikrofiber bezler vs alıp gittim aynı yere, gösterdim aracı bak nasıl yıkama yapıyorsunuz görün dedim. Adam utanıp haklısın abi vs diyip benim malzemelerle benim dediğim gibi yıkadı, çizikler bir miktar düzeldi. Şöyle bir garajımız olaydı keşke...

RedLine

Profesör
11 Eyl 2016
257
349
1,395
İstanbul
Marka
MINI
Bugün biraz Karadeniz kıyılarında keşfe çıkıp abuk subuk zeminlere yollara girdim sürtme takılma olmadı,asfalta çıkınca da gazlama modu... Sport moda alınca gaz kestiğinizde egzost çatara patata yapıyor (fabrika çıkışı), direksiyon nispeten ağır ama tüy gibi olması istenen birşey değil zaten. Yarın yıkamaya girince iç mekan fotolarını çekip eklerim.

Ekli dosyalar

• 466C1B24-FF1C-4D30-86AD-081893F0A12C.jpeg
    466C1B24-FF1C-4D30-86AD-081893F0A12C.jpeg
    1,008.2 KB · Görüntüleme: 0
Son düzenleme:

RedLine

Profesör
11 Eyl 2016
257
349
1,395
İstanbul
Marka
MINI
minilerin direksiyonu bence ayarinda daha yumusak olsa guven vermezdi,
aracınız güzel görünüyor hayırlı olsun
Eksik ifade etmişim sertlik konusunu, sport tuşuna basınca oluyor bu durum ve olması gereken de bu biraz. Normal modda yumuşak yeterince. Park ederken trafikte vs normal moda dönmek lazım.

RedLine

Profesör
11 Eyl 2016
257
349
1,395
İstanbul
Marka
MINI
Bu hafta lastikleri yeniledim, 6 yıllık rftlerden kurtulup yenilerine (hankook prime 3 k125 rft) geçtim. Henüz yorum yapabilecek kadar kullanmadım bakalım göreceğiz durumunu.

Ekli dosyalar

• FC781C5A-2F15-4B72-813E-2CEE39A45732.jpeg
    FC781C5A-2F15-4B72-813E-2CEE39A45732.jpeg
    124.9 KB · Görüntüleme: 0

efefat

fatefe
Takipçi
31 Ara 2022
2
0
10
18
istanbul
Marka
BMW
Merhabalar iç mekan hacmi konusunda yorumunuz ne olacaktır ve 4çeker sistem gücü nasıl dağıtıyor (öne veya arkaya bazlı)

RedLine

Profesör
11 Eyl 2016
257
349
1,395
İstanbul
Marka
MINI
Merhabalar iç mekan hacmi konusunda yorumunuz ne olacaktır ve 4çeker sistem gücü nasıl dağıtıyor (öne veya arkaya bazlı)
Pardon geç gördüm anca yazıyorum, foruma çok giremiyorum bu ara.

İç hacim özellikle arka bölümde oldukça ferah. Bagaj çok büyük olmasa da iş görüyor,çok hacim ihtiyacı olursa port bagaj eklenebilir.

4x4 sistemi belli bir hıza kadar sürekli devrede olan bir sistem. Hafif eğimli kalkışlarda arkadan da hareket geldiğini zaman zaman hissediyorum. Virajlarda oldukça eğlenceli ve güvenli hissettiriyor. Henüz kar,çamur gibi yerlerde zorlama şansım olmadı. Sadece toz toprak rampalı bir parkurda denedim, gayet başarılı.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım