AÇIK Golf 1.0 tsi impression nasıldır?

m3rtkaya

Mert kaya
Asfalt Kurutucu
84
19
Marka
Nissan
Selamlar.2023 model 1.0 tsi impression manuel golf alma arifendeyiz.Almak nasip olursa üniversite için e5 trafiğinde günlük 30 km yol yapacağım.Aracın yakıtı nasıldır kronik sorunları vs varmı bilgi verirseniz sevinirim.

18 yaşında nasıl Golf 8 alıyorsunuz ya..
%100 bursu Koç İşletme + Tubitak bursu mu kazandıyorsunuz ?
Babanız Holding patronu mu ? 😅

Nasıl ya nasıl 🤓

Babaya 1.2'luk arabayı aldıran , 2M'luğu da aldırır.
Audi S3'ten aşağısına bakma bence 😀

Son düzenleme:
18 yaşında nasıl Golf 8 alıyorsunuz ya..
%100 bursu Koç İşletme + Tubitak bursu mu kazandıyorsunuz ?
Babanız Holding patronu mu ? 😅

Nasıl ya nasıl 🤓

Babaya 1.2'luk arabayı aldıran , 2M'luğu da aldırır.
Audi S3'ten aşağısına bakma bence 😀
Hocam 1.2m cash verip alınmayacak ticaret karşılığı üstüne nakit verip alınacak.Yaş 20 bu arada :)

Bir otomobil forumunda yaşım ve arabayı alma sebebimiz size niye bu kadar dert oldu anlamış değilim.Bu kadar makaraya vurmanız hoş değil.
Anladığınız gibi ciddi değilim , olmuşken tam olsuna getiriyorum.
Bir daha 20 yaşında olamıyoruz malesef.

1.0 TSİ impression Manuel gerçekten güzel bir araba fakat 3 silindir Turbo + Manuel kombinasyonu özellikle yoğun trafikte yoruyor.

Kronik sorun ve yakıt tüketimi konusunda içiniz rahat olsun , en kalender kombinasyonlardan biri 👍

Ticaret karşılığı eldeki tek seçenek buysa alın. Bir müddet kullanıp satın ve daha zevkli, genç işi bir şey alın derim.
Hocam ben hem günlük binmeye hemde ara sıra ailecek binmek için 1.5 dci megane 3 gt line veya icon bakıyordum.Bu sabah megane’a vereceğimiz nakit para ile golf alma fırsatı çıktı.Golf nasip olur ve yakıt ve maliyet açısından üzmezse Golf ile devam ederim olmazsa dediğiniz gibi değiştiririm.

Hocam ben hem günlük binmeye hemde ara sıra ailecek binmek için 1.5 dci megane 3 gt line veya icon bakıyordum.Bu sabah megane’a vereceğimiz nakit para ile golf alma fırsatı çıktı.Golf nasip olur ve yakıt ve maliyet açısından üzmezse Golf ile devam ederim olmazsa dediğiniz gibi değiştiririm.
doğuş grubunun yürütme maliyeti olarak hangi arabasını alırsan al cebi güzel zorbalıyor adaş. Keyif alırsın alabildiğin kadar sonra ise model yükseltirsin.

Bütçe çok rahat Focus manuele yetiyor. Titanim X veya yüksek seviyorsanız Active X alabilirsiniz. Aynı Golf gibi uçup kaçmaz ama enazından dolu donanım arabaya binersiniz. Piyasa 1 yaşında 10 bin kmde araç dolu.

@Munferit ve @DKB34 kullanmıştı onlar daha faydalı yorumlar yapabilir, bence güzel araç tercih edilebilir.
1,5 sene 25.000 km kadar kullandım, İstanbul şehir içi karma tüketimim, yanlış hatırlamıyorsam 6.7 lt/100 km idi, uzun yolda sakin giderek rahatça 5.5 ları görürsünüz. Hızlanması gidişi 1.0 motorlu bir araç için yeterliydi.

Uzun yol yaptığım için, donanım olarak cruise control olmasını isterdim. Birde klima için fiziksel tuş olmaması büyük bir eksiydi benim için. Kalanında gayet memnundum.