KAPALI Golf 7 direksiyon gıcırtısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Fero1903

Ferhat oğuz
Takipçi
27 Eyl 2020
2
0
10
37
Antalya
Marka
Volkswagen
Öncelikle herkese merhabalar.
Benim 2017 model golf marka aracım var son zamanlarda özellikle sol tarafa çevirdiğim zaman gıcırtı yapıyor servise götürdüm ama ses gelmedi. Fakat birkaç gün sonra tekrar aynı ses geldi . İnternette bu video ile aynı ses daha önce böyle bir sorun ile karşılaşan ve çözüm bulan var mı?

brkbrave

Profesör
24 Ocak 2017
56
54
1,010
Video bana ait 🙂. 2017'de aracım henüz 3 bin km civarı iken başıma geldi bu olay. 3 defa Doğuş Oto'ya gittim sırf bu ses için. İlk iki seferde test sürüşünde birsey bulamadık diyip sadece yağlama yapıp geri gönderdiler. Üçüncü gidişimde test sürüşünde gıcırtıyı kabul ettiler (bu video da işe yaradı) ve direksiyon kutusunu garantiden değiştirdiler. Daha sonra bu problemle bir daha karşılaşmadım.

Fero1903

Ferhat oğuz
Takipçi
27 Eyl 2020
2
0
10
37
Antalya
Marka
Volkswagen
Video bana ait 🙂. 2017'de aracım henüz 3 bin km civarı iken başıma geldi bu olay. 3 defa Doğuş Oto'ya gittim sırf bu ses için. İlk iki seferde test sürüşünde birsey bulamadık diyip sadece yağlama yapıp geri gönderdiler. Üçüncü gidişimde test sürüşünde gıcırtıyı kabul ettiler (bu video da işe yaradı) ve direksiyon kutusunu garantiden değiştirdiler. Daha sonra bu problemle bir daha karşılaşmadım.
Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için sizin videonun yorumlar kapalıydı o yüzden yazamamıştım güzel bir tesadüf oldu 👍.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım