GOLF 7 Yapılması gerekenler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bodrum

Asfalt Kurutucu
14 Eyl 2016
7
1
595
Biliyorsunuz ülkemizde golf'ün piyasası çok fazla böyle bir konu açarak benim de sahip olduğum aracım hakkında body(spoiler vb.) tavsiyeleriniz var ise tüm golf kullanıcıları bu konudan yararlanabilir.
LowCanalPiccy.jpg

scorpion

Asfalt Kurutucu
7 Eki 2016
9
6
595
18 durban jant en büyük artı bence. sonradan takılırsa yay/coilover vs'de lazım tabii.

yine uled en önemlilerden

yoksa led stoplar ciddi görsellik katıyor.

krom egsoz uçları ve cam filmi ile de tamamdır.

çok fazla oynama, spoiler, uçuk jantlar, air vs bence yakışmıyor golfe. Eğer seviyorsanız R 'a da çevrilebilir.

oettinger spoiler fena değil o takılabilir. difizör eklenebilir. egozlar difizörle birlikte sağlı sollu çift çıkış yapılabilir.

Yine R ile opsiyon olan pretoria jantlarda oldukça başarılı ama 19" biraz yorar, konfordan ciddi kaybedersiniz ve orjinal jant baya pahalıya gelir.

alternatif jant olarak oz racing supertourismo veya ultraleggera'da yakışıyor ama orjinali yine oldukça pahalıya gelir.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,047
7
51,406
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Golf sahibi veya sürekli kullanıcısı değilim. Sadece gözlemcisiyim =). O arka camlar hafif de olsa karartılmadıkça Murat 131 gibi çiğ duruyor. Mutlaka arka camlar karartılmalı. Sonra, Golf'üm var deyip Cruise Control'üm yok demek olmaz. Bir de keşke diğer donanımlarla da Midline Plus'taki alüminyum ön konsol alınabilse...
Benim fikirlerim bunlar.

fatihabali

Elit Apaçi
8 Eyl 2016
77
33
970
39
ANKARA
Highline ise kesinlikle arka stoplar ve ön farlar için yazılımla değişik şekillerde yanıp sönme , sinyallerle ön ledlerin yanıp sönmesi ws gibi işlemler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım