Golf Cabriolet Bros

stak67

Düz Yol Gazcısı
4 Tem 2018
12
73
185
Maşallah hocam Allah nazarlardan sakınsın. VAG sever olarak severek olarak Dream Car Turkey'den de takipteyim :D.

Teşekkür ederim :) Vw konusunda enteresan bir çevrem var :) Nadir vwler hep yakın çevremde.

Golf 3 ön konsoluyla Golf 4 direksiyonu... Benim için ideal kombinasyon. :) Golf 7'ye ilk görüşte ısınmamın temel sebebi, ön konsolunun Golf 3'e benziyor olmasıydı. Sizin arabanız sayesinde böyle bir kombinasyondan haberim oldu =) Çiçek gibi maşallah. Güle güle kullanın.

Teşekkürler. İç kısmını bende çok beğeniyorum. Hem konforlu hemde retro bir havası var :) Göğüs normal 3 ile aynı değil aslında. kaplamada kullanılan malzeme farklılık gösteriyor.

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,811
1
4,135
3,770
İstanbul
Marka
MINI
Maşallah her ikisi de süper ve nadide araçlar. Mk1 gönlümüzü fethetmiş bir model onun yeri ayrı :)
mk4 ise ilk etapta gözüme tuhaf gelse de (mk3 + mk4) karması, işlemler bitince çok şık olmuş. Emeğinize sağlık

stak67

Düz Yol Gazcısı
4 Tem 2018
12
73
185
Biraz aranın ardından tekrar merhabalar. Geçen zamanda mk1 üzerinde pek fazla değişiklik yapamadım ama mk4 artık bitti ve epey gezdik. Önce memleket ardından da tatile gidip geldik. Şimdi ise İstanbul'da dinleniyor. :)

Bu arada yakın ardaşıma da mk3 cabriolet aldık :) şimdilik pişman görünmüyor.

Bu da mk1'in güncel hali:

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım