KAPALI Golf mü Freemont mu Scirocco mu ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

any77

Asfalt Kurutucu
17 Eyl 2016
37
22
595
Evet başlığım ilk bakışta çok saçma gelebilir sizlere ama saçma durumu çözmek için yazıyorum zaten.
Çok istemesemde 75000₺ kadar çıkarttım arabaya vereceğim parayı ama hangi arabaya konusunu bulamıyorum. Golf e bindiğimde kendimi iyi hissediyorum. Trim olayı cidden premium sınıfa çok yakın. Hem TDI hemde TSI Dsg li kullandım ve yumuşaklığı beni açmadı. Golf gibi bir HB biraz daha sportif olmalı diye düşünüyorum. SCİROCCO yeni kasa dsg 150 lik sürdüm. Sürüş dinamiklerine bayıldım. Trim kalitesi güzel ancak donanım zayıf. Freemont; sürüşü zevkli, malzeme kalitesi vasat, marka algısı kötü, ikinci elde çok yavaş ama SUV keyfini dolu dolu yaşatıyor hemde az yakarak ve o paraya. İstanbul da SUV kullanmak rahatlık.
Freemont a çok yakınım ama bir türlü netleşemedim.

any77

Asfalt Kurutucu
17 Eyl 2016
37
22
595
Hocam arkadaşın bakış açısı şu 2. el bir golf,scirocco alacağına 0 leon al diyor bütün olay bu bundan 5-6 mesaj önce de aynı paraya d segmenti insignia alın dedim burası forum önerilere açık olmalısınız bence öyle kuru kuru yazılmadığına eminim sonuçta herkesin yaşantısı ve bakış açısı farklı.
Eleştirebilirsiniz, katılmayabilirsiniz saygı duyarım ancak bir sınırı var elbet. Siz o arkadaşın avukatlığına kalkışıyor ve onun adına bana cümle kuruyorsunuz. Ne sıfatla yapıyorsunuz bunu? Ayrıca nereden biliyorsunuz ne niyetle, ne düşünerek yazdı çizdi düşündü??? Hem ona hem bana karşı yanlıştasınız. Herşey bir yana sizin söylediğiniz gibi bir cümle kurulmuş olsa şöyle ki; ikinci el golf yerine bence leon alın çünkü falan filan gibi denmiş olsa ilglisine alakasına teşekkür edebilecek kadar yol yordam bilirim.

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,602
18,388
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Teşekkür ederim, malesef beyaz :) ama ben şikayetçi değilim. önceki aracım siyahtı, bunda beyaz istemiştim. uzun süre binmeyi düşünmüyorum, sırf elimdeki nakit erimesin altımda da araç olsun diye bunu aldım. uygun da bi fiyata geldi çok şükür. ben comf.+sürüş konfor paketini yeterli bulanlardanım :)
Pp deki makina da comf+sürüş konfor.Valla bize de yeterli geliyor:)

Mertcan

Profesör
8 Eyl 2016
1,731
892
1,920
İstanbul
Marka
Volkswagen
yıllardır bu forumdayım kimin ne amaçla yazdığını az çok anlayabiliyorum uzatmanın amacı yok istediğiniz arabayı alın iyi günler.
Sorun yapmaya gerek yok bizim ki sadece bir tavsiye. Forum'un amacıda bu.
Teşekkür ederim, malesef beyaz :) ama ben şikayetçi değilim. önceki aracım siyahtı, bunda beyaz istemiştim. uzun süre binmeyi düşünmüyorum, sırf elimdeki nakit erimesin altımda da araç olsun diye bunu aldım. uygun da bi fiyata geldi çok şükür. ben comf.+sürüş konfor paketini yeterli bulanlardanım :)
Hayırlı olsun. Comfort candır :)

furkankaya585597

Profesör
8 Eyl 2016
1,778
1,064
2,420
Şehir içi kullanım için Freemont çok gereksiz. Yükseklik sıkıntısı yaşanmayacaksa Freemont keyiften çok sorun yaşatıyor. Özellikle de İstanbul'da. Scirocco güzel araba ama hem 2 kapılı olması hem de konfor ve kalite açısından Golf'ün altında olmasından dolayı bence Golf. Sınıfının en iyi arabası.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım