KAPALI Grand Vitara ??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emreozukan

Panpa
22 Kas 2016
1,905
4,561
3,720
bu kasanın ağır deviri yoktur, ironman marka 3 cm yükseltme kiti bulunur 1.6 110 bg dir konforludur içide nispeden genişitir şehir içi lpgsiz biraz zor olur binmesi arazide çok sert girmediğin sürece üzmez sağlam arabalardır öyle kronik sorunu yoktur bilinin birtek in difransiyele dikkat etmek gerekir yağlarını suyunu bakımı aksatmadığın sürece ölmez

emreozukan

Panpa
22 Kas 2016
1,905
4,561
3,720
kasa ağır 1200 kg gibi birde 4 çekr sürekli difrensiyel şaft gibi ek yükler var aracın ondan çok yakmaz direkt içebilir yakıtı, fabrika verisi 11 diye hatırlıyorum bu kasa için

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,054
7
51,429
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
kasa ağır 1200 kg gibi birde 4 çekr sürekli difrensiyel şaft gibi ek yükler var aracın ondan çok yakmaz direkt içebilir yakıtı, fabrika verisi 11 diye hatırlıyorum bu kasa için
Ortalama 11-12 lt/100km yakıyor diye biliyorum. Bence köy yolları gibi ağır arazi sayılmayacak yollar için çok ideal araç.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım