Güney Afrika'dan İthal Araçlara Ek %10 TOKİ Vergisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
SSK sız, günde 12-14 saat çalışıp 1000TL alan Suriyeli gariban varken, niye Türk işçisine 1300Tl verilip, SSK masrafıda sırtlanıp 8-9 saat çalıştırılabilen yerli işçi tercih edilsin ki ?

Belki çok büyük firmalarda yaşanmıyor bu durum lakin emin olan küçük ölçekli işletmelerde çalışacak bir çok, nispeten vasıfsız işçimiz bu sebepten dolayı da işsiz kalıyor..

Son düzenleme:

selimcicekyurt

Selim
Profesör
10 Eyl 2016
772
1,143
2,320
23
İstanbul
Marka
Opel
Yahu niye halkın zaten zar zor aldığı arabalara yapılıyorki bu zamlar ? Daha neye zam yapılıyor onuda anlayamıyorum zatende. İlla yapılacaksa peynir ekmek gibi satılan Range rover, panamera, g wagon gibi pahalı ama alıcısına batmayacak vergiler koysunlar %10 koysalar o arabaları alan çoğu kişi farketmeyecek bile.

selimcicekyurt

Selim
Profesör
10 Eyl 2016
772
1,143
2,320
23
İstanbul
Marka
Opel
Bence araba yerine başka bir şey getirilebilir :)
Ya ben geleceğim için Almanya, Amerika gibi bir ülkeye yerleşmeyi düşünüyorum. Türkiye'de geleceğimi pek parlak görmüyorum. Ama nasıl giderim,naparım,nasıl yerleşirim, nasıl geçinirim hiçbir bilgim yok. Çevremdeki her insan ayrı birşey söylüyor. Bilen birisini bulsam çok iyi olacak.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Ya ben geleceğim için Almanya, Amerika gibi bir ülkeye yerleşmeyi düşünüyorum. Türkiye'de geleceğimi pek parlak görmüyorum. Ama nasıl giderim,naparım,nasıl yerleşirim, nasıl geçinirim hiçbir bilgim yok. Çevremdeki her insan ayrı birşey söylüyor. Bilen birisini bulsam çok iyi olacak.
Bende o zaman bildiğimi söyleyeyim işinizde başarılı,çalışkan olmanız Kanada,amerika gibi ülkelere kapınızı direk açar

karyel

Profesör
2 Kas 2016
313
441
1,395
40
Ne güzel, iğrenç beton yığınlarına kaynak yaratılıyor.
toki-bursa1441360708-1.jpg
Biz bu manzarayı her gün izlemek zorundayız. Beton Bursa reloaded.

Para suyunu çekiyor, döviz arttığı için, devletin( reisin) gelirleri orantısal olarak azalıyor.
Az bize kardeşim, madem "büyük Türkiye" olacaz, Ey hükümet, Sezen Aksu'dan veriyorum; "Malımı, mülkümü, uykumu tende en kuytumu al!"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım