KAPALI Hafif Ticari Önerisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

furkankaya585597

Profesör
8 Eyl 2016
1,778
1,064
2,420
Connect'i satıp dengi bir sıfır araba almayı düşünüyoruz. Siz ne önerirsiniz. Parası çok önemli değil ama işyerinde kullanılacağı için çok da yükseğe çıkmak istemiyoruz. Maksimum 70 bin olabilir. Aklımızda Dokker ve Kangoo var. Kaldırıma çıkacağından yüksek olmalı bazen de uzun yola gideceğimizden dolayı konforlu da olmalı. Yardımlarınızı bekliyorum.

furkankaya585597

Profesör
8 Eyl 2016
1,778
1,064
2,420
Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim. Araba elimize ulaştı. Konfor ve yol tutuş bakımından çok iyi. Hızlanması 75 beygir'den sonra çok iyi geldi. Ama biraz alışmam gerekiyor. Aynaları çözemedim o yüzden park esnasında yanaşmıyorum. Çok yakın gösteriyor. Bir de kontrolleri çözemedim. Giderken hız sabitleyiciyi açtıktan sonra yanlışlıkla farı kapattım. Bir süre farsız gitmişim. Ön buğu gidericiyi açacağım diye sisleri açmışım. Biraz alışmam gerekiyor anlaşılan.

Mehmet

Profesör
7 Eyl 2016
5,850
12,558
4,970
Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim. Araba elimize ulaştı. Konfor ve yol tutuş bakımından çok iyi. Hızlanması 75 beygir'den sonra çok iyi geldi. Ama biraz alışmam gerekiyor. Aynaları çözemedim o yüzden park esnasında yanaşmıyorum. Çok yakın gösteriyor. Bir de kontrolleri çözemedim. Giderken hız sabitleyiciyi açtıktan sonra yanlışlıkla farı kapattım. Bir süre farsız gitmişim. Ön buğu gidericiyi açacağım diye sisleri açmışım. Biraz alışmam gerekiyor anlaşılan.
Hadi hayırlı olsun güle güle kullanın:)

furkankaya585597

Profesör
8 Eyl 2016
1,778
1,064
2,420
Arkadaşlar 3 haftadır kullanıyorum sevdiğim ve sevmediğim yönlerini söyleyeyim dedim.
Sevdiğim Yönleri
- Motorun 2. vitesten itibaren ivmelenmesi iyi.
- Arka camlar açılabiliyor.
- Vites geçişleri iyi.
- Dokunmatik ekran iyi çalışıyor. (Navigasyonu dememedim)
Sevmediğim Yönleri
- Fren dozajı çok zor.
- Yol bilgisayarı çok eski.
- 1. viteste araba yürümüyor.
- Konforu bağımsız süspansiyona göre zayıf.
- Klima kumandalarının manuel olmasını tercih ederfifm.
Bir de Traction+ hiçbir işe yaramıyor. Trekking'le gelen lastikleri de beğenmedim. Yolda fazla yüzüyor.

Mehmet

Profesör
7 Eyl 2016
5,850
12,558
4,970
Arkadaşlar 3 haftadır kullanıyorum sevdiğim ve sevmediğim yönlerini söyleyeyim dedim.
Sevdiğim Yönleri
- Motorun 2. vitesten itibaren ivmelenmesi iyi.
- Arka camlar açılabiliyor.
- Vites geçişleri iyi.
- Dokunmatik ekran iyi çalışıyor. (Navigasyonu dememedim)
Sevmediğim Yönleri
- Fren dozajı çok zor.
- Yol bilgisayarı çok eski.
- 1. viteste araba yürümüyor.
- Konforu bağımsız süspansiyona göre zayıf.
- Klima kumandalarının manuel olmasını tercih ederfifm.
Bir de Traction+ hiçbir işe yaramıyor. Trekking'le gelen lastikleri de beğenmedim. Yolda fazla yüzüyor.
1.vites arabayı ilk yurutme vitesi diye geçiyor bildiğim kadarıyla ondan dolayı böyle bir intiba bırakmış olabilir hocam

Mehmet

Profesör
7 Eyl 2016
5,850
12,558
4,970
Bir şey soracağım. Hız sabitleyiciyi kaça ayarladığımı nereden görebiliyorum Doblo'da? Caravelle'de ayarladığım zaman yol bilgisayarında görünüyor ama Doblo'da herhangi bir şey göremedim.
Görünmüyor sadece hız sabitleyici devrede diyor açtığınız zaman kaç km hızda gidiliyorsa o an ona göre hiz sabitleyici kolunu ileriye iteceksiniz ne yazık ki fazla eski bir sistem..

furkankaya585597

Profesör
8 Eyl 2016
1,778
1,064
2,420
Aynı şekilde düşünüyorum yol bilgisayarı da milatlik ve bana karışık geliyor
Bir de saçma olan şey yedek anahtarı. Bizim 1997 model Opel Vectra'da ve 2010 model Connect'de yedek anahtar ile orjinal anahtar aynıydı. Ama 2017 model Doblo'nun yedek anahtarında uzaktan kumanda yok. Genel olarak şöyle söyleyeyim. Arabadan beklentilerim çok yüksekti. Caravelle'ye yakın bir şey bekliyordum ama beklentimin yarısını bile alamadım. Arabadan çok memnunum. Alacak arkadaşlara da tavsiyem. Eğer binek olarak alacaklarsa Caddy, ticari olarak alacaklarsa Doblo alsınlar. Doblo hem ticari hem de aile kullanımı için çok iyi bir araba.

Mehmet

Profesör
7 Eyl 2016
5,850
12,558
4,970
Bir de saçma olan şey yedek anahtarı. Bizim 1997 model Opel Vectra'da ve 2010 model Connect'de yedek anahtar ile orjinal anahtar aynıydı. Ama 2017 model Doblo'nun yedek anahtarında uzaktan kumanda yok. Genel olarak şöyle söyleyeyim. Arabadan beklentilerim çok yüksekti. Caravelle'ye yakın bir şey bekliyordum ama beklentimin yarısını bile alamadım. Arabadan çok memnunum. Alacak arkadaşlara da tavsiyem. Eğer binek olarak alacaklarsa Caddy, ticari olarak alacaklarsa Doblo alsınlar. Doblo hem ticari hem de aile kullanımı için çok iyi bir araba.
Genel olarak kalite algısı maliyet kaygıları geldi aklima

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım