KAPALI Hangi arabayı almalı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Lancer'ın kaporayı aldık, Golf'ü de yakın zamanda satarım diye umuyorum. Toplamda elde olacak para 85-86 civarı, belki üstüne annem 3-5 daha koyar alırız bir araba diyorum ama hiç koyacağını sanmıyorum. Bu ara sigarayı bıraktığı için dengesiz, ilk başta Lancer'ı satabilirsin dedi, son 3 gündür sakın satma canını okurum tavrında, geçti Bor'un pazarı...

Neyse 85-90 arasına, dizel-otomatik, C segmenti, Sedan-HB, mümkünse dolu olacak, tercihen beyaz dış renk, iç siyah döşemesi olan ne araba alabilirim ikinci el?

Aklımdan geçenler:

Ford Focus 1.5 TDCI Powershift Titanium
Peugeot 308 1.6 BlueHDI A/T Allure(bluehdi motorların bir kısmında büyük sıkıntılar var çekinceliyim)
Volvo V40 1.6D A/T
Opel Mokka X Enjoy 1.6 CDTI A/T 13500 km hatasız(bunu bana yakın bir arkadaşım ayarlayacak bu fiyata)
Seat Leon 1.6 TDI DSG Style(yetkili servis bakımlı olmalı)
Opel Astra K 1.6 CDTI A/T 10-15k km hatasız (ellerine düşerse bu araba belki, şu an yok)
Volkwagen Golf 1.6 TDI DSG Comfortline-Highline(yetkili servis bakımlı olmalı)
Audi A3 1.6 TDI Stronic(yetkili servis bakımlı olmalı)

Gönlüm istemese de benzinli belki sırf keyif için alınabilir:

Ford Kuga 4x4 1.6-1.5 Ecoboost A/T Titanium

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Simdi gercekten bende korkuyorum, ama dusunuyorum, bmw 1.5 yildir bizde, gercekten her binisimde mutlu oluyorum, bu mutlulugu bana volvo da yasatir diyorum. Ve niye volvo dedin diyeceksiniz, sahibi vazgectti diye dusundumgum adam tekrar ilana koymus:
53.000 km deTemiz Kapali Garaj Arabasi İlan No: 519668501 https://www.sahibinden.com/ilan/vas...-detemiz-kapali-garaj-arabasi-519668501/detay

Buna seneye stage 1 yazilim+downpipe yaparsam yeterli olur diye dusunuyorum, zaten temel beklentim az yakmasi, 6 civari yakarsa benim icin ideal olur.

mecagil

Profesör
9 Eki 2016
670
1,139
2,320
Ankara
Marka
Ford
Simdi gercekten bende korkuyorum, ama dusunuyorum, bmw 1.5 yildir bizde, gercekten her binisimde mutlu oluyorum, bu mutlulugu bana volvo da yasatir diyorum. Ve niye volvo dedin diyeceksiniz, sahibi vazgectti diye dusundumgum adam tekrar ilana koymus:
53.000 km deTemiz Kapali Garaj Arabasi İlan No: 519668501 https://www.sahibinden.com/ilan/vas...-detemiz-kapali-garaj-arabasi-519668501/detay

Buna seneye stage 1 yazilim+downpipe yaparsam yeterli olur diye dusunuyorum, zaten temel beklentim az yakmasi, 6 civari yakarsa benim icin ideal olur.
Beğenmezsen değiştirirsin zaten. Al tadına bak. Bin bi 1-2 sene. İçinde kalmasın

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,618
18,410
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen

Bu arabayı 2 ay önce görünce baya şaşırmıştım.Koltuk derilerinin rengi çok değişik gelmişti.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Arkadaslar, oturdum, dusundum, tasindim, daha cok dusundum ve dengesiz olduguma karar verdim. Ben simdi gidip v40 alip onu da begenmem, o yuzden ev halkini germeye de gerek yok, yakita da artik para vermicem zaten, zaten bu sene okul bitiyor, artik kendi paramla ilerde alirim bir seyler. 11 sayfa bosuna sohbet ettik, herkese tesekkurler. Yalniz keske kia yi satmasaydim ya, bos yere nefret ettim arabadan.

10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
Arkadaslar, oturdum, dusundum, tasindim, daha cok dusundum ve dengesiz olduguma karar verdim. Ben simdi gidip v40 alip onu da begenmem, o yuzden ev halkini germeye de gerek yok, yakita da artik para vermicem zaten, zaten bu sene okul bitiyor, artik kendi paramla ilerde alirim bir seyler. 11 sayfa bosuna sohbet ettik, herkese tesekkurler. Yalniz keske kia yi satmasaydim ya, bos yere nefret ettim arabadan.
Konu ne ara pro ceed e geldi özgür :D ee lancer gittiğiyle kaldı o zaman :(

Mehmet

Profesör
7 Eyl 2016
5,850
12,558
4,970
Kararın tekrardan değişmezse zaman icinde hayırlısı olsun o zaman:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım