Hangi Multimedya Markası? (Dikkat Made in China içerir!)

Hangi Multimedya Markası?

• Avgo

Kullanılan: 0 0.0%
  • Navimex

• Kamosonic

• Mixtech

• Electrotain

• Diğer

• Kullanılan toplam oy
    2

g.c.

Gökhan
Panpa
Beğeni Puanı
1,745
Marka
Mitsubishi
Araçlarımızda artık ihtiyaç haline gelen Multimedyalarda özelliklere mi bakılmalı yoksa marka tek başına tercih sebebi mi olmalı?

Sizin deneyimleriniz, alıp memnun kaldığınız ya da aldığınıza pişman olduğunuz ürünler hakkında bilgi bankamız olsun.

tequila

Profesör
Beğeni Puanı
835
konuyla ilgili çok bilgi sahibi değilim ama bu tür cihazların çoğunda hatta hepsinde radyo çekim sorunu olduğunu varsayıyorum

tequila

Profesör
Beğeni Puanı
835
bu tarz multimedya yerine araca tablet uygulamasını öneririm

Toprak38

Toprak
Foforitçi
Beğeni Puanı
7,706
Marka
Skoda
konuyla ilgili çok bilgi sahibi değilim ama bu tür cihazların çoğunda hatta hepsinde radyo çekim sorunu olduğunu varsayıyorum
dijital anten dedikleri bişey var şeffaf dikdörtgen bişey onu bağlayıp orta aynanın arkasına saklıyolar öyle radyosu güzel çekiyo ama değer mi bilmem

Basri Amca

Profesör
Beğeni Puanı
2,114
Marka
Ford
Hepsini öyle varsaymayın aracı aldığımda üstünde navımex vardı ki hala var bütün özellikleri aktif olarak çalışıyor sadece navigasyonu güncellemesi istiyor ama zaten artık telefonlar fazlası ile bu konuda iş görüyor.

Cenk

Galatasaray
Beğeni Puanı
32,297
Marka
Ford
C4'e navimate marka multimedya taktirmistim ve memnun kalmadim. Islemcisi kotuydu, dokunmatik ekrani basmaktik degil vurmatikti. Sarki listesinde sarkilarin ismini surekli yanlis gosterirdi v.s pek memnun kalmadim. Tabi salt markaya bakmak dogru olmayabilir. Neticede marka icinde farkli ve iyi modelleri olabilir. Ama sonucta bu markadan memnun kalmamistim.