hangi pick up

bu kalıplı abilerden hangisi?

• l200

Kullanılan: 5 6.5%
  • ranger

Kullanılan: 13 16.9%
  • navara

Kullanılan: 23 29.9%
  • hilux

Kullanılan: 13 16.9%
  • amarok

Kullanılan: 23 29.9%

• Kullanılan toplam oy
    77
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

binglidak

Bahadır kaya
Profesör
8 Eyl 2016
366
578
1,645
bu kalıplı abilerden hangisi?

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Oyum amarok yeni 3.0 v6 modeli fena olacak 550nm tork 225 beygir. Aventura donanım ile baya dolu da olacak. Highline + donanım seviyesi de olacak.

Attığım fotoğraflar highline+ donanıma ait. Highline+ donanım orta donanım oluyor bu arada. Ayrıca l200 bana çok içi bos geliyor. Navara nin yeni malzeme kalitesini beğenmedim. Ranger da ekran kötü ki bayi ye gidince sadece ekranı övüyorlar ama aslında basmatik ekran dokunmatik falan değil.

Son düzenleme:

Denizyagmur012

Profesör
8 Eyl 2016
376
212
1,145
26
Tokat
Pek bilgim yok pick uplarda ama çölde izlediğim bir belgeselde kadın hilux kullanıyordu ve bu araç kumda gitmek için yapılmış diyordu :D

renegallimard

Elit Apaçi
8 Eyl 2016
59
50
970
maxresdefault.jpg

bunlar da gerçek pick-up'lar bu arada..

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,201
45,790
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Pick up dediğin aslında Ford F 150, Raptor, GMC falan yani Amerikan'dır. Ama bunların arasından kesinlikle Navara.. 5 kollu tam bağımsız multilink süspansiyonu d segment aracına koymayan markalar mevcutken hele.. Şu F 150'nin içi de bir pick up için efsane..
indir.jpg

renegallimard

Elit Apaçi
8 Eyl 2016
59
50
970
Pick up dediğin aslında Ford F 150, Raptor, GMC falan yani Amerikan'dır. Ama bunların arasından kesinlikle Navara.. 5 kollu tam bağımsız multilink süspansiyonu d segment aracına koymayan markalar mevcutken hele.. Şu F 150'nin içi de bir pick up için efsane..

bizde çok bilinmiyor f 150 hatırladığım kadarıyla amerikanın 40 yıldır en çok satılmış aracı.. öyle bir manyaklık yani..

binglidak

Bahadır kaya
Profesör
8 Eyl 2016
366
578
1,645
Listeyi ülke şartlarına göre hazırladım yoksa silverado raptor vs. Bunların alayını yer

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,201
45,790
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Zaten fiyatları her araç gibi bize uymayacak o belli de pick up deyince aklıma direkt amerikanlar geliyor. Onun dışında zaten listeden seçeceğim belli navara..

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
Ekli dosyayı görüntüle 408
pick up diye dönüp bakmazsın ama içi F kasa bmw'lerden daha özgün ve kalite duruyor nedense. özellikle o ahşap kaplamalar ve deri renginin birbirine uyumu şahane

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,201
45,790
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
pick up diye dönüp bakmazsın ama içi F kasa bmw'lerden daha özgün ve kalite duruyor nedense. özellikle o ahşap kaplamalar ve deri renginin birbirine uyumu şahane
Amerika'da çok özeniyorlar pick up'lara. Acayip derecede kullanım potansiyeli var. Şartlar uygun olsa ve satılsa kesinlikle tercih ederim, bir çok d segment araçta yok böyle iç mekan..

volkan

Profesör
Yayın Yönetmeni
7 Eyl 2016
113
377
1,835
Navara ve Hilux'ı test arabası olarak kullanıp diğerlerini de eş dostta kullandım şehir içinde kullanılıp çıtır araziye girilcekse Navara alırdım. Hilux'da güzel ama caddede kafede hayvan gibi vücutla oturan abi gibi çok hardcore ikisininde arazisi iyi ama sanki Hilux burun farkı ile önde gibiydi bence.

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Oyum amarok yeni 3.0 v6 modeli fena olacak 550nm tork 225 beygir. Aventura donanım ile baya dolu da olacak. Highline + donanım seviyesi de olacak.

Attığım fotoğraflar highline+ donanıma ait. Highline+ donanım orta donanım oluyor bu arada. Ayrıca l200 bana çok içi bos geliyor. Navara nin yeni malzeme kalitesini beğenmedim. Ranger da ekran kötü ki bayi ye gidince sadece ekranı övüyorlar ama aslında basmatik ekran dokunmatik falan değil.
ooo süper olmuş , canavar gibi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım