AÇIK Hangisi bilemedim ?

Sinistra

Elit Apaçi
16 May 2019
69
36
970
43
Marka
Volkswagen
Arkadaşlar elimde manuel şanzıman golf 7 2015 comfortline 1.2 tsi 105 bg golf var kısmetse çarşamba aracımı satıyorum.
Eşime aracı alıcaz ve hemen hemen ikisinde aynı para olan mokka gs 2023 Temmuz çıkışlı ve makyajsız kasa 2023 allure 2008 var allurede cam tavan mevcut mokkada yok cam tavan ikiside aynı km de mokkanın içi daha hoşumuza gitti sanki daha yüksekteymiş hissi verdi ne yapmalı bilemedik perşembe günü bir seçim yapıcaz gönlümüz mokka gibi bide golf den sonra pişmanlık duyarmıyız ? Şimdiden teşekkürler.

HaniBanaDemiş

Rıfat
Profesör
2 Şub 2021
208
151
1,085
38
İstanbul
Marka
Opel
Genel olarak C HB otomobilden B Crossover otomobile geçmiş olacaksınız. Bir sınıf aşağı inip aracı yerden yükseltmiş, belki hacmi de yükseltmiş olacaksınız. Otomatik uğruna manuelden vazgeçmiş olacaksınız. Motor gücü ve çekişi denktir diye tahmin ediyorum. Teknik veriler haricinde tasarım konusu ise tamamen kişisel. Varolan yenileme durumu içinize siniyorsa neden olmasın ki :)

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,607
18,394
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Ben 2008 tercih ederdim ama bu ara Seat Arona ve Skoda Kamiq'te hem kredi hem de fiyat olarak indirim var. B crossover bakıyosanız değerlendirin derim. Golf kaça gidiyor acaba özel değilse ögrenebilir miyim?

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,233
45,835
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
İkisi benzer yürüyene sahip otomobiller. Tasarım dışındaki değerlendirmeye bakarsak Mokka donanım olarak bariz daha dolu bir araç.

Ön park sensörü, kör nokta uyarı sistemi, şerit ihlali ve şeride sokma, aktif acil frenleme sistemi, otomatik uzun far asistanı, yorgunluk tespit, trafik işaretleri okuma, 12 inç dijital ekran ve 10 inç multimedya navigasyon pro, ön koltuk ısıtma, direksiyon ısıtma, yarı deri koltuklar, siyah iç tavan döşemesi

Şeklinde bir çok ekstra donanım farkı var. Hani 3-4 tane fark değil. Bildiğin sıfırdan bir otomobile daha eklenebilecek kadar donanım farkı var. 2008 bunların haricinde Mokka'ya oranla daha kaliteli görünen bir iç mekan sunuyor sadece.

Sinistra

Elit Apaçi
16 May 2019
69
36
970
43
Marka
Volkswagen
Cevaplarınız için teşekkkür ederim Mokka dan yana kullandık tercihimizi ilk izlenimimiz bizi tatmin etti bakalım zaman gösterecek sanırım bizi mutlu edecek bir tercih yaptık.

mete25

Panpa
4 Mar 2019
529
1,288
2,520
Ankara
Marka
BMW
Hayırlı olsun yeni aracınızı güle güle kullanın. Zamanla edindiğiniz izlenimlerinizi bizimle de paylaşırsanız seviniriz.

Sinistra

Elit Apaçi
16 May 2019
69
36
970
43
Marka
Volkswagen
Yukarıdaki fiyatı kabaca yazmıştım 790000tl vermiştim bu tip bir araç düşünüyorsanız kimseyi yanıltmak istemem dm den bir arkadaş sormuştu burda da düzelteyim dedim fiyatı. Herkese iyi günler.

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım