Hasarlı Araba almak

Hasarlı Araba Alır mısınız ?

• Neden olmasın?

Kullanılan: 10 43.5%
  • Yanına bile yaklaşmam

Kullanılan: 13 56.5%

• Kullanılan toplam oy
    23
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EmreBHZ

Profesör
8 Eyl 2016
672
1,274
2,270
Parçası veya parçaları değişmiş veya boyanmış araba almak bana da mantıklı geliyor fiyatları biraz daha uygun olduğu için peki Ağır Hasar kayıtlı araba alınır mı alınmaz mı ileride çıkacak sorunlar

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Bence alınmaz hocam. Ben genel olarak 2. El araç almayı da sevmem pek. Almak istemememin ise henüz bir açıklaması yok. Ama şunu söylebilirim. Ben biraz daha narin olabileceği ve daha çabuk Arıza çıkarabilecegi yönünde düşünüyorum.

Behic

Profesör
8 Eyl 2016
119
109
1,085
Bursa, Eskişehir
Hasara göre alınabilme durumu olur ya. Ama ağır hasarlı araçlara kesinlikle sıcak bakmıyorum. Hasarlı araç alınacak ise kazalı durumdayken ki fotoğrafları görülmeden karar verilmemeli. Çamurluğu değişmiş ya da tamponu değişmiş araç alınabilir ama %100 sıkıntı çıkmaz diye bir durum yok. Hatta önceden sohbet kısımında böyle bir başlık açılmıştı ve biri demişti ki "hasarlı araç onarıldıktan sonra fabrikadan çıkma gibi olmuyor ve bir araçta yolda giderken rüzgar sesi daha fazla aldığına şahit oldum." gibi bir şey söylemişti.

Edit: Bu yüzden oy veremedim.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,205
45,795
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Hocam hasarlı araba alır mısınız diye soruluyor ama hasarsız araba var mı diye de sormak lazım. Motor, direkler, şase ve yürüyen aksamda problem yoksa her türlü alınır. Evet, değişen parçaların montajı kolay kolay fabrikasyon montaj gibi olmuyor ama genellikle bu görsel yahut işlevsel anlamda büyük problem çıkarmıyor. Ağır hasarlı araç ise alınmaz.

Son düzenleme:

Mertcan

Profesör
8 Eyl 2016
1,731
892
1,920
İstanbul
Marka
Volkswagen
Boyalı araç olabilir ama hasar olarak önden bir darbe almışsa, şase, yürüyen ve direklerde herhangi bir sıkıntı varsa almam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım