Hasarlı arabama kaplama yapıcam ama kararsız kaldım?

Esco

Davidphomi
Elit Apaçi
10 Eki 2018
199
39
995
39
Philippines
Marka
Suzuki
Arkadaşlar opel astra j bi araba aldık hasarlı heryeri yaptırdık ettirdik kaputta taş izleri vs var kaputu ellemedik malum ülkemiz de kaput boyalı ve değişen dedi mi hemen pert gözüyle bakılıyor. Burayı kaplamayla kapatmak istiyorum ama bi garaj a gittim abi yaparım ama sıkıntı olur yıkarken çıkar gider boyalı olması lazım zemin de düz değil dedi önerileriniz var mı acaba?

18469

Ozgur Gunes

Özgür Güneş
Panpa
7 Eyl 2016
4,158
1
8,076
4,820
28
Ankara
Marka
Peugeot
Aklıma öneri gelmiyor, kaplamanın yüzeyi iyi tutması için mutlaka düz ve boyalı olması gerekiyor, zaten şu anda da değeri düşük, boyat gitsin. Resimler elinde bulunsun.

TuncYcl

Profesör
8 Eyl 2016
731
1,070
2,320
28
İstanbul
Marka
BMW
CCok taktiysan boya isini Astra J kaputu bulmak net 30dk orj kenera al sonra istersen astar ustune kaplat

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,653
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Başkası ne diyecek, nasıl düşünecek, aracı almayacak haspalarım diye keyifle kullanmamız gereken araçlarımıza yapmak istediklerimizi ertelemenin bir manası yok. Kaputu değişti diye pert muamelesi yapacak bilgisizlere, cahillere zaten satmayın aracınızı. Çok canınızı sıkıyorsa çıkma kaput bulun, olmadı güzelce tamir ettirip boyatın, en olmadı sıfır parça sipariş edip takın ve ondan sonra isterseniz de kaput koruma filmini yaptırıp keyifle binin derim.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
bi tane boyatmadan önce bi tane boyanırken fotoğraf çekin onları görüp ikna olmayana araç satmayın. Çünkü buna ikna olmayan adam o kaput yapılmamış olsa da o arabayı almaz masraflı diyip

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
zemin düz olmadığı sürece kaplama tutmaz, zamanla kalkar. tazikli suyla yıkamasanız bile kalkar. Kaput değişik diye veya boyalı diye araba satılmaz şeklinde bi kaide yok. Satılmayacak araba yoktur :)

ikaanbozkurt

Profesör
20 Eyl 2016
122
249
1,435

Firmanın instagram hesabında örnek uygulamalar mevcut fikir edinmek isterseniz...

Aracın renginde sökülebilir boya yaptır. Satarken sökersin öyle satarsın. Alana da bak böyle boya var bununla kaplarsın dersin :) boyalı halinin de fotoları durur elinde :) Ancak boya için yüzeyi düzeltmek lazım. Olmadı kaputun orayı dolgu malzemesi ile doldurup boyarsın. Sökünce o kısmı alan kişi boyatır isterse...

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,639
2
9,529
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
zemin düz olmadığı sürece kaplama tutmaz, zamanla kalkar. tazikli suyla yıkamasanız bile kalkar. Kaput değişik diye veya boyalı diye araba satılmaz şeklinde bi kaide yok. Satılmayacak araba yoktur :)

Var , benim doblo satılmıyor ağam :D

cngzedm58

Takipçi
20 Tem 2019
1
0
10
38
Marka
Bugatti
Yani tam bir kaplatma yapmak yerine yaptırdığın mantıklı ve hoş durmuş. Bende olsam öyle bir kaplama yaptırırdım.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım