Her modeli alınası olan marka

Her modeli alınası olan marka

• Kullanılan toplam oy
    74
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Sanirim yok . Bir ara ben mazda 3 kullaniyorum diyen biri vardida hidrojen mi ne kullaniyordu gömdum onu gitti
Soruyu yanlış sormuşum.

"Sailor dışında Mazda sahibi var mı?" değil, "Sailor dışında Mazda sahibi mi var?" olacaktı doğrusu. :)

@Bedirhan 'ın dediği gibi @bt 'yi sayabiliriz bir de ailede Mazdası olarak. Başka da yok benim bildiğim kadarıyla. Varsa da aktif değil.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Soruyu yanlış sormuşum.

"Sailor dışında Mazda sahibi var mı?" değil, "Sailor dışında Mazda sahibi mi var?" olacaktı doğrusu. :)

@Bedirhan 'ın dediği gibi @bt 'yi sayabiliriz bir de ailede Mazdası olarak. Başka da yok benim bildiğim kadarıyla. Varsa da aktif değil.
Valla acikcasi mazda 2 haric her modelini severim serviste mazda 2 kazasini gordukten sonra 2 kisiyi almaktan vazgecirdim. Mazda 3 guzel ama biraz pahali cx3 guzel cx5 bence efsane gibi gibi
Ford ise bende yeri ayri yol tutusu surus dinamigi donanimlari cok sorun cikarmamasi vs

Cussler

Panpa
5 Eki 2016
3,477
8,934
4,970
Marka
Toyota
Valla acikcasi mazda 2 haric her modelini severim serviste mazda 2 kazasini gordukten sonra 2 kisiyi almaktan vazgecirdim. Mazda 3 guzel ama biraz pahali cx3 guzel cx5 bence efsane gibi gibi
Ford ise bende yeri ayri yol tutusu surus dinamigi donanimlari cok sorun cikarmamasi vs
Ne olmustu ki mazda 2ye? Güvenlik sorunu mu?

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,942
7
51,189
6,820
Kocaeli
Marka
Opel

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Beyler forumun yarısının ehliyeti yok. Ne taktınız mazda yı herkes beğeniyor ama satılmıyor. :D Ben bu başlıkta arabaların kendi kalitesini sorgulamak için açtım. Reklam,bayi,servis,yedek parça gibi otomobil kalitesinden çok disbürtör başarısından ayrı değerlendirilmeli.
Eğer satış rakamları belirleseydi kimsenin adını dahi yazmadığı fiat ilk 3 de olurdu :)

Son düzenleme:

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,267
1
9,392
4,970
kocaeli
Cecelistten türettim doktor :D Audilist ahahaha
Cecelist mi ? bir zamanlar âlâsıydım , imzali albümlerimiz var ama artik hakkinda pekte iyi seyler dusunmuyorum .

Evet bunun konumuzla alakasi yok neden burada yazdim bilmiyorum

neyse , bence skoda ... (tapatalkta anket cikmiyor)

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

OmerFarukG

Elit Apaçi
24 Eki 2016
79
25
970
Seçeneklere bakınca Honda dedim. Düşününce ufak araç istesem Jazz, orta düzey desem Civic Hatchback e suv desem cr-v... Üçünüde seviyorum. Jazz kendi segmentinde oldukça iyi iç hacmi yakıt tüketimi bagaj hacmi vs vs. Civic Hatchback'i zaten ne kadar anlatsam yetmez :) Güç desen güç tasarım desen tasarım... Cr-v de aynı şekilde kendi segmentinde en çok onu beğeniyorum özellikle tasarımı bence harika. Başka seçenekler olsa belki kafam karışırdı ama Honda dedim :)

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Bence her modeli sınıfının ilk iki en fazla üç aracından biriyse o marka adaydır...
Ford un her modeli sınıfının zirvesine bence oynar.. (Crossover ve Jip ler haric belki... ) ... VW nin de her aracı sınıfının zirvesine oynuyor.. veya en azından benim için .. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım