Herkes Yoruma :) Siz Olsanız Ne Derdiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gökhan61

Gökhan K.
Panpa
1,551
42
Marka
Renault
Düşünsenize yarışın en ateşli noktasındasınız bir gözünüz yolda diğer gözünüz devir saatinde. Derken o anda devir saatinin aydınlatması sizlere ömür oluyor. Benim gibi sese göre vites atmayanların yorumlarını bekliyorum :) İlk sözünüz ne olurdu? :D

Bazı durumlarda bazı şemsiyeler açılmaz, motor sesine göre değiştiririm bir hata olur iki hata olur ama 3.de alışırım heralde. Farketmemiş olsanız da siz de motor sesine göre vites değiştirmeyi biliyorsunuzdur, sadece hiç denememişsinizdir ya da bir kez deneyip olmuyo diye bırakmışsınızdır.

Son düzenleme:
Açıkçası geçenlerde bi 206 denemem olmuştu ordada bir an söndü 2 kez vites değiştirmiştim. daha evvel hiç deneme fırsatım olmamıştı motor sesine kulak verme işi ama ben yinede devir saatini görmeyi tercih ederim herhalde birazda alışkanlıktan :)

Hızınıza göre vites değiştirebilirsiniz. Vites değiştirmeniz gereken hızlar aşağı yukarı bellidir.

Devir saati aslında en son bakılacak yer. Gaz tepkisi, hissedilen ivmelenme ve ses daha öncelikli bence vites değişiminde :D sönsün bütün ışıklar farlar yansın yeter diyorum :D :D

Hıza görede atamazdım 2 nin bittiği yerden sonrası karanlık :) Bende alışkanlık artık devir saatine bakmak istemsizce gözüm kayıyor. Bir anda olay gerçekleşincede işte o kelimeler dökülüyor dilimden :D

Araba zaten f7r motorlu reis kesiciye düşürüp düşürüp vites değiştir işte senfoni orkestrası gibidir zaten :P şaka bi yana "hay ananı avradını bozulacak zamanı buldun amk spor gazetesi yaa" diye tepki verirdim herhalde :)

Rollinglerde gözüm hiç devir saatini aramaz , ya arabamla çok bütünleştim yada topu topu 4700 devir çeviriyo neyine bakıcam :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...