Herkese İzmir'den merhaba!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Denizsen

Takipçi
24 Haz 2019
3
11
20
26
İzmir
Marka
Opel
Tüm Otopark ailesine selamlar. Ben İzmir'den Deniz. 21 yaşında üniversite 3. sınıf öğrencisi, Ajansspor- Radyospor be bazı resmi kulüp dergilerinde, zaman zaman da Fotomaç'ta yer alan bir kardeşiniz :)

Otopark' sıkı takip ederken bugün bu aile ile buluşmak nasip oldu. Sinan Abi gibi her sıkıntımda cevabını esirgemeyen ailelerin üyesi olduğu bu camiada yer almak çok güzel.

Ben de yer yer araç tanıtımları yapıyor, İzmir'de de bir Opel-Hyundai bayisinde görev alıyorum.

Sizlerle tanıtımları paylaşmaktan, yardımcı olabileceğim her konuda da yardımcı olmaktan gurur duyarım.

Herkese mutlu haftalar :)

kalender195

Mehmet Emin Kalender
Panpa
25 May 2017
889
1
1,682
2,520
27
İzmir
Marka
Volkswagen
Merhabalar. Hoşgeldiniz. Ben de İzmir'de ikamet ediyorum. Çalıştığınız bayiyi söylerseniz bir gün rahatsız edebilirim. Keyifli forumlar.

Denizsen

Takipçi
24 Haz 2019
3
11
20
26
İzmir
Marka
Opel
Tekrardan selamlar. İzmir-Hatay’da yaşıyorum. Bornova Surtaş Opel ile ve Aydın Hyundai servisleri ile ilgili bir konu olursa seve seve yardımcı olurum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım