Herkese Merhabalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sertacc

Asfalt Kurutucu
29 Ara 2016
15
21
595
34
Konya
Herkese merhabalar. Bende sizler gibi otomobilleri seven bir arkadaşınızım. 28 yaşımdayım ve Konyada yaşıyorum. Herkese iyi forumlar

Sertacc

Asfalt Kurutucu
29 Ara 2016
15
21
595
34
Konya
İyi forumlar hocam hoşgeldiniz:)
Clio dan memnun musunuz?

Aracım 2012 model üretim bandından ilk çıkan otomobillerden birisi Touch donanımı olduğu için Icon modelinden bir kaç konfor donanımları eksik olmasına rağmen çok memnunum. Aracımın özellikle yakıt tüketimi açısından ve performans olarak çok tatminkar. 3 arkadaşıma tavsiye edip almalarına vesile oldum.

defender

Profesör
29 Ara 2016
383
840
1,845
Artvin/Arhavi
Herkese merhabalar. Artvinliyim 24 yaşındayım otomobillere ilgim 10 yaşında dergi alarak başladı. Ofroada ve dağ gezilerine ilgim buyuk ayrıca bir landrover defender aracım var.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Allaaahım defender mı :eek:o_O HAstasıyız dedeeee, hoşgeldin hocam keyifli sürüşler diliyorum :)

Mehmet

Profesör
7 Eyl 2016
5,850
12,558
4,970
Herkese merhabalar. Artvinliyim 24 yaşındayım otomobillere ilgim 10 yaşında dergi alarak başladı. Ofroada ve dağ gezilerine ilgim buyuk ayrıca bir landrover defender aracım var.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hosgeldin hocam iyi forumlar:)

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,037
7
51,372
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
@Sertacc @defender hoş geldiniz.
İki aracı da Garaj bölümünde bekliyoruz. Özellikle Defender'ın herkesin bilmediği çok özel yanları var. Bunları paylaşırsanız çoğu arkadaş hayran kalacaktır :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım