Herkese Selam Dostlar!

bariisefe

Barış
Takipçi
6 Ocak 2022
2
7
20
27
Kdz. Ereğli
Marka
Hyundai
Merhaba barış ben, şuanda işsiz olan bir otomotiv mühendisiyim. Evde boş boş durmaktansa bu can sıkıcı iş arama sürecinde Remap işine merak saldım. Yabancı formlarda bol bol vakit geçirip bilgi ile dolduktan sonra 1.5 CRDI 110 HP olan Era'mın haritalarını ufaktan ufaktan güncelleyeceğim. Bu süreç boyunca burada paylaşım yapıp, fikir alışverişi yapmayı amaçlıyorum. Herkese bol şans!

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,006
3
4,827
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
Hoş geldiniz :) Umarım tez zamanda aradığınız işi bulursunuz,çok güzel ve teknik yetkinlik isteyen bir işe başlamışsınız,kim bilir belki de bu alanda uzmanlaşıp sizi ilerleyen zamanlarda reklamlarda görürüz belli mi olur :) İyi forumlar diliyorum.

bariisefe

Barış
Takipçi
6 Ocak 2022
2
7
20
27
Kdz. Ereğli
Marka
Hyundai
Hoş geldiniz :) Umarım tez zamanda aradığınız işi bulursunuz,çok güzel ve teknik yetkinlik isteyen bir işe başlamışsınız,kim bilir belki de bu alanda uzmanlaşıp sizi ilerleyen zamanlarda reklamlarda görürüz belli mi olur :) İyi forumlar diliyorum.
Çok sağolun gerçekten yorumunuz beni çok mutlu ve motive etti. Umarım her şey dilediginiz gibi olur. Çalışmalarıma hızla devam ediyorum.Bilimle kalın, esen kalın.Sevgiler :) :)

THE TURK

Bahadır
Profesör
25 Ocak 2020
98
279
1,210
Türkiye
Marka
Renault
Hoşgeldiniz umarım iş konusunda her şey gönlünüzce olur iyi forumlar dilerim :)

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım