Hırsızlık ve kırılan kelebek camı

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Selam Arkadaşlar...

Evet, başımıza bir hırsılık olayı geldi.
Cumartesi günü Paris den ayrılmak üzere, sonra ziyaretimizi yapmak için park ettiğimiz yerde bir hırsızlık oldu.
Aracın yanına geldiğimiz de kelebek camımız kırık, tüm eşyalarımız araç için de dağılmış halde bulduk. Bavullar da değerli bişeyler ve nakit para aramışlar.. 150-200TL gibi bir para vardı cüzdanımda, çok birşey sanıp onu almış, kartlarıma dokunmamışlar... olan kızın tabletine oldu.. onu alıp götürmüşler.

Cuma günü yeni kelebek camı takılacak lakin, ne de olsa bunları sorabilecek bir forumumuz olduğundan, dikkat edilecek bir şey var mı onu sormak istedim. Hareketsiz bir cam, adamlar 1 saatte biter dedi ama yine de dikkat edilecek bir şey var mı sormak istedim.

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2022-04-16 at 3.46.58 PM (1).jpeg
    WhatsApp Image 2022-04-16 at 3.46.58 PM (1).jpeg
    209.9 KB · Görüntüleme: 0

Awacs

Sinan
Asfalt Kurutucu
23 Kas 2020
157
1
121
635
27
Sivas
Marka
Ford
Düzgün bir yerde yaptırırsanız sorun olmaz, bu arada paris gibi bir yerde nasıl oldu da aracınızın içerisinde eşya bırakabilme cesareti gösterdiniz?

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Dönüş yoluna geçmiştik, bir yere daha uğrayalım dedik.. kapalı parkta bulamadık o sıra … denk geldi işte .. sıkıntılı yerler …

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım