KAPALI Honda Civic 1.5 EX

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mithatcevlik

Düz Yol Gazcısı
17 Haz 2017
2
0
235
Merhabalar

Öğrenciyim ve düşük bir bütçem var araba için , ilanlarda dolaşırken oynanmamış düzgün görünen eg kasa 1991-1995 arası üretilen 1.5 ex olarak geçen honda civicleri gördüm. Çok yüksek beklentilerim yok ancak fazla problem çıkarmayan , çıktığında da çok yüksek masraflar açmayacak bir araç bakıyorum. Bu kasa civicleri önerir misiniz ? Kronik büyük problemleri var mı ?

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,286
1
9,436
4,970
kocaeli
oynanmamisini bulabilirseniz guzel araclardir fakat apaçilerin favori araçlarindan oldugu icin bulmak biraz zor olabilir

Babamin arkadası sedanini 311.000de satti memnundu ayrıca ...

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

OmerFarukG

Elit Apaçi
24 Eki 2016
79
25
970
Merhabalar

Öğrenciyim ve düşük bir bütçem var araba için , ilanlarda dolaşırken oynanmamış düzgün görünen eg kasa 1991-1995 arası üretilen 1.5 ex olarak geçen honda civicleri gördüm. Çok yüksek beklentilerim yok ancak fazla problem çıkarmayan , çıktığında da çok yüksek masraflar açmayacak bir araç bakıyorum. Bu kasa civicleri önerir misiniz ? Kronik büyük problemleri var mı ?
hocam bence temiz bulursanız mutlaka alın eski kasaları dunya capında cok sattı ve bırcok filmdede yer aldı. the fast and the furious daki hali cok hos bence. Araç motor bloğundan tutun motor aksamna, sanzıman ve kaporta saglamlıgına kadar kronik sorunu olmayan goruntu itibariyle bicokkisiye hitap eden bi arac. ben sahsen bu kasanın ilk halini daha cok seviyorum. hocam sorunsuz kullanırsın bulursan kacırma hemen al derim.

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
Sarı sitede baktım biraz cidden gözlerim kanadı. İnanılmaz bir şekilde apaçiler nüfus etmiş bu araca.
Zaten ilanlara bakınca anlayacaksınız, pıstırılmamış olanlardan alın. Apaçi eline düşmemiş, oynanmamış olsun yani.
Onun dışında çok yüksek bir meblağ istenmediği sürece tercih edilebilecek bir araç bana göre. Fakat gidip 20-25 bin verilmez 25 yaşındaki arabaya. Verilmesi için çok çok diri olması lazım, o da zor.

Piyasası çok yüksek gerçi. Biraz düşündüm de ben tercih eder miydim ? Sanırım etmezdim.

Son düzenleme:

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,809
1
4,131
3,770
İstanbul
Marka
MINI
en yüksek fiyatlara geldim 25 bin isteyen var onun bile hali içler acısı. Eski müdürümde baba yadigarı hiç oynanmamış sedan otomatik vardı, ve araba o kmsine ve o yaşına rağmen dipdiri duruyordu. Çakalların eline geçince haşat oluyor ne yazık ki.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,020
7
51,354
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
1.5 ex dediginiz araç karbüratörlü EG kasadır yalnız arkadaşlar. Bunların enjeksiyonları 1.6si diye geçer. Temizini zor bulursun onun da fiyatı uçuk olur o kadar para etmez. ben vazgeç bu sevdadan derim.
Kısmen katılıyorum. Temizini bulmak çok zor. Bulunursa da özel merakı olanlara gitmesi daha uygun olur. 25 yaşında bir arabanın hiçbir şeyi sorun çıkarmasa basit düğmeleri switch'leri sorun çıkarır. Malzeme yorgunluğu kaçınılmazdır. Parçasının bulunması da yaşı nedeniyle doğal olarak çok kolay olmuyor.
Ama motoru efsanedir. Birkaç sene önce bir kaleride birine binmiştim; haftalardır yatan karbüratörlü araba, yeni nesil arabalar gibi kısacık tek marşla çalışmıştı. Sesi emişi filan kusursuzdu. Çok şaşırtmıştı beni :)

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Otomatik tek kapı HB'lerini apaçiler almıyor genellikle size tavsiyem çok temizi denk gelmedikçe satın almayın.Onun haricinde EG kasa'lar her zaman edinmek istediğim araçlardan biridir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım