KAPALI Honda Civic & Hyundai i30

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emre67z

Elit Apaçi
13 Kas 2017
73
13
970
Forumdaki arkadaşlarin yorumlari neticesinde arastirma ve kullanici yorumlari sonucunda suv almaktan vazgecip daha kucuk C sinifi araclara yonelmeyi tercih ettim. Yeni okuyacaklara tekrar bilgilendireyim araci engelli uzerinden otv indirimi ile alinacaktir. 5 yil satis yasagi var. butcem en fazla,zorlanarak 80 bin tl. yakit çok onemli odeme yaparken yakiti dusunmeme adina.
Honca civic 1.5 turbo(122bin)ve i30(125civarinda)dizel otomatik orta dolulukda bi modeli aklimda belirdi. Honda da arka kapi-camurluk ustunde gamzelenmeler oluyor. göçük tarzi da degil pek. bunuda goz önunde bulundurarak yorumlarsaniz sevinirim.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,205
45,797
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Honda'da böyle bir sorun varken, bunca müşteri mağdur olmuşken, onların satacağı araçların da 2.el değeri iyice düşmüşken, marka bu sıkıntıyı hiç üstüne almazken, tamir edeceğim dese de tamir işlemi adına yapılabilecek fazla seçeneğin olmaması da büyük sorunken civic falan alınmaz, düşünülmez.

Siz 80 bin lira limitte size en uygun gelen donanım, motor ve şanzıman seçenekli c segment modellerin bir listesini çıkarıp buraya yazın ki biz de o araçlar arasından hangisi daha mantıklı olur cevap vermeye çalışalım. Bu şekilde şu olmaz mı, bu olmaz mı diye sürekli yeni araç isimleri çıkıyor. Alacağınız araç için de net bir çözüm sunulamamış oluyor haliyle.

Son düzenleme:

emre67z

Elit Apaçi
13 Kas 2017
73
13
970
ford focus 1.5 dizel 4 kapi bile 125 en ful 136 bin tl. Hondada sorun olmasa gözum kapali alinabilecek bi arac. ikinci eli bilemiyorum hatta eski kasalarinki hayli yuksek fiyatlar sasirtiyor piyasasi cok kuvvetli

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,205
45,797
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
ford focus 1.5 dizel 4 kapi bile 125 en ful 136 bin tl. Hondada sorun olmasa gözum kapali alinabilecek bi arac. ikinci eli bilemiyorum hatta eski kasalarinki hayli yuksek fiyatlar sasirtiyor piyasasi cok kuvvetli
Focus'un yeni çıkacak kasasının hafif kamuflajlı görselleri yayınlandı. Şuan satılan focus'un ise mart 2018'e kadar satışı devam edecek ve o tarihten itibaren de üretimi durdurulacak. Yani 4 ay içinde şuan satılan focusların üretimi durdurulacak. Yılbaşından itibaren elde kalan focusları satmak için, stokları eritmek için güzel indirimler yapılacağını tahmin ediyorum. Tabii bu noktada alıp 5 yıl kullanacağınız bir otomobilin de eski kasa olmasını istemeyebilirsiniz ki bu da mantıklı, bir şey diyemem.

emre67z

Elit Apaçi
13 Kas 2017
73
13
970
Focus'un yeni çıkacak kasasının hafif kamuflajlı görselleri yayınlandı. Şuan satılan focus'un ise mart 2018'e kadar satışı devam edecek ve o tarihten itibaren de üretimi durdurulacak. Yani 4 ay içinde şuan satılan focusların üretimi durdurulacak. Yılbaşından itibaren elde kalan focusları satmak için, stokları eritmek için güzel indirimler yapılacağını tahmin ediyorum. Tabii bu noktada alıp 5 yıl kullanacağınız bir otomobilin de eski kasa olmasını istemeyebilirsiniz ki bu da mantıklı, bir şey diyemem.
Bilgin için çok tesekkurler. Muazzam kafa karişiklıgi içindeyim neye tutsam bir açığı ortaya çikiyor malesef

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,205
45,797
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Bilgin için çok tesekkurler. Muazzam kafa karişiklıgi içindeyim neye tutsam bir açığı ortaya çikiyor malesef
Rica ederim. Maalesef otomobil seçimi kolay iş değil. Size söylediğim gibi 80 bin lira limitte size uygun gelen donanım, motor ve şanzımana sahip araç modellerin listesini bir kağıda çıkardıktan sonra başlık açıp bizlere o listeyi gösterirseniz daha net ve yararlı şekilde yardımcı olmamız mümkün olacaktır.

Son düzenleme:

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
sinan koç'un katildigi programdaki yorumuydu bu. Yorumdan yola çikarak dedim bunu.

1,5 kw batarya var arabada zaten. pille git diye yapmamışlar. Motora asist olsun diye yapılmış. Ben o arabayla 40 km test sürüşüne katıldım. Narcity rampasını cıktım. Banamısın demedi. Şarjıda asla ortanın altına inmedi. Yani sen arabayı şarj etmiyorsun, o her frende , her inişte kendi kendini şarj eder. Şu an avrupada en az yakan benzinli araba olarak şampiyon. Prius'u bile geçti.

emre67z

Elit Apaçi
13 Kas 2017
73
13
970
Geçen gün bir abimizin hondasına göz attım, abartmıyorum, sağdaki C sütununda yumruğum genişliğinde göçük vardı.

5 kuruş para vermem o arabaya...
teşekkürler yorumun için.Yazıktır gerçekten bayi ile konuşuruz bununla ilgili bir gelişme yapmışlardır belki kaç aylık mevzu. üretimi şekillendirip sorunu çözmezlerse güzelim araba ziyan olup gidecek.Ülkemizde üretiliyor olması zaten başka bir konu

emre67z

Elit Apaçi
13 Kas 2017
73
13
970
Rica ederim. Maalesef otomobil seçimi kolay iş değil. Size söylediğim gibi 80 bin lira limitte size uygun gelen donanım, motor ve şanzımana sahip araç modellerin listesini bir kağıda çıkardıktan sonra başlık açıp bizlere o listeyi gösterirseniz daha net ve yararlı şekilde yardımcı olmamız mümkün olacaktır.

konumuz dişi ama 2013 yıllarında citroen c4 araç kullanmışmıydın ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım