Hyundai i10 ile geçe sürüşü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhaba
Ben bu videoyu temmuz ayında yaptığım çeşme seyehatim sırasında yaptım. Videoda görüldüğü gibi ışıkların kalitesi, ve dikiz aynasının vahim far yansıtma sorunu canlı canlı görünüyor.
Farlarımın aydınlatması normalmi, Ayna için ne yapılabilir.

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
hocam sen sadece sağından ve solundan geçen şeritleri görüyosun zor olmuyor mu böyle kullanmak? ve anca 4-5 şerit boyası önünü aydınlatıyor.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,205
45,795
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Hocam mesafe olarak zaten biraz daha uzun olmalı da aydınlatmanın V şekli için şu örneği göstereyim. Yolun size yakın olan sağ ve sol dış taraflarının da bu şekil aydınlanması gerekir.

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,602
18,388
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Abim farlara çözüm olarak ampulleri değiştirebilirsin.Philips Xtreme Vision alabilirsin.
Karartmasız aynaların genel sorunu abi bu.Gece sürüşlerinde sıkıntı yaratıyor biraz ve sende mandal da yok.Bizim arabada cam filmi olmadan önce sürekli ayna ile oynardık Sonax'ta arkaya 2 numara cam filmi çektirdik cam filmi ışığı da kırıyor elimiz aynaya hiç gitmiyor.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,205
45,795
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Alsam nasil taktircam nasil ayarlatcam. Hic bilmiyorum...
@motorsinann yardim.
Ben serviste yaptırdım ne olur olmaz diye malum garantisi var. Ama basit bir işlem, ayarlamasını da zaten onlar yapıyor farların önüne bir alet koyarak. Arabanın far ampulu elbet kesecek zaten hocam, o yüzden sıkıntı olmaz değiştirmenizde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım