KAPALI Hyundai i30 Nasıl araba arkadaşlar sizce

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gndzoglu55

Asfalt Kurutucu
13 Eyl 2016
7
0
585
27
Hyundai i30 Nasıl araç benzinli versiyon arkadaşlar sizce

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Bence olgun ve güzel bir araba ortaya güzel orijinal bir ekran taktırırsaniz tadından da yenmez. Araç ağır olduğundan mütevellit biraz yakar. Ben dizel tercih etmenizden yanayım.

yehanohaa

Profesör
16 Eyl 2016
104
203
1,185
Hocam dizel i30 sahibiyim. Çok oturaklı ve tok hisli bir araç. Araçta yolculuk yaparken kalitesiz ya da düşük sınıftan hissettirecek herhangi bir şey göze çarpmıyo (elite versiyon için) yol sesi konusunda normal derim ancak rüzgar sesi almak zor. Yol tutuşu da gayet iyi ancak benzinli modeli tutan pek görmedim ne yaktığı pek ilgilendirmez derseniz tam bir f/p aracı

mertoveski

Asfalt Kurutucu
18 Eyl 2016
20
4
595
annem 3 yıldır i30 dizel otomatik kullanıyor. Şanzımanına alışabilirsen aracın başka sıkıntısını göremezsin. Öyle tuhaf bir şanzımanki her daim yarı kavrıyor sanki. gaza basıyorsun 2000 devir 2100 devir derken vites atıyor ama devir hala 2000 devirlerde. Elektirikli araba gibi devir sürekli aynı. Ne kadar basarsan devir o kadar yüksekte. DSG gibi vites değiştiğini göremiyorsun veya anlayamıyorsun. Aracın gözle görülür tek sıkıntısı bu. Onun haricinde gayet sağlam ve oturaklı bir araba. Giderken ağırbaşlılığını hissettiriyor. Gayette konforlu. Hatchback olmasına rağmen arkası baya geniş. CRDİ Motorları gayet kuvvetli ama biraz fazla yakıyor. İster bas, ister basma 7.8'in altına düşmüyor kolay kolay.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım