İ 20 185/60/15 ebatlarda yaz lastiği tavsiyesi

Sinansolak

Sinan solak
Takipçi
11 Mar 2020
2
1
20
32
Bursa
Marka
Hyundai
Kafam çok karıştı tavsiyeniz var mı

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,005
7
51,307
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Bütçenize göre;
Hemen her yönden çok iyi ama çok pahalı Goodyear Efficientgrip Performance,
Goodyear'dan bir tık gürültülü ama çok iyi -hatta belki daha bile iyi- yol tutuşa sahip Continental Premium Contact 5,
Dunlop SP Touring R1 (yakıt ekonomisi daha az olup sportif sürüşe daha dayanıklı olsun derseniz SP Sport FM800),
Falken Sincera SN832 (yakıt ekonomisi daha az olup daha sessiz olsun derseniz ziex ze310 ecorun)
Senede 100.000 km yapıyorum, sadece aşırı dayanıklı olsun derseniz Bridgestone B250

benim önerilerim olur.

Diğer markalarda ve modellerde ya yeterli tecrübem yoktur, ya da beğendiğim model yoktur.

Sinansolak

Sinan solak
Takipçi
11 Mar 2020
2
1
20
32
Bursa
Marka
Hyundai
Bütçenize göre;
Hemen her yönden çok iyi ama çok pahalı Goodyear Efficientgrip Performance,
Goodyear'dan bir tık gürültülü ama çok iyi -hatta belki daha bile iyi- yol tutuşa sahip Continental Premium Contact 5,
Dunlop SP Touring R1 (yakıt ekonomisi daha az olup sportif sürüşe daha dayanıklı olsun derseniz SP Sport FM800),
Falken Sincera SN832 (yakıt ekonomisi daha az olup daha sessiz olsun derseniz ziex ze310 ecorun)
Senede 100.000 km yapıyorum, sadece aşırı dayanıklı olsun derseniz Bridgestone B250

benim önerilerim olur.

Diğer markalarda ve modellerde ya yeterli tecrübem yoktur, ya da beğendiğim model yoktur.
Emek harcamışsınız çok teşekkür ederim. Bende sp sport fm800 tarafına daha yakınım. Goodyear veya Dunlop dan birini tercih edeceğim. Değirli bilgileriniz için tekrardan teşekkür ederim.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım