HABER İlk 2. el Tesla Model 3 150 bin dolara satışta

sergensatir

Asfalt Kurutucu
22 Ağu 2017
107
62
735
Tesla Model 3 sipariş eden müşteriler, siparişlerin yoğunluğundan ötürü 12-18 ay, hatta belki daha da uzun süre beklemek zorundalar. Eğer sabırsızsanız ve harcayacak paranız çoksa 2. el Tesla Model 3 alabilirsiniz! Model 3’ün 2. el sitelerinden biri olan Craigslist‘e düştüğünü bilmenizde fayda var.

Santa Cruz, Kaliforniya’daki otomobil ikinci el pazarına düşen ilk Model 3 olarak lanse ediliyor. Satıcı, “otomobili nasıl fiyatlandıracağından pek emin olamadığını” itiraf etse de ilanını yoğun talepten ötürü 150 bin dolara listelediği açıkça belli.

Sıfırı 35 bin dolar, 2. eli 150 bin dolar!

35 bin dolardan başlayan fiyatlarla rötarlı da olsa yepyeni bir Model 3 sipariş edebiliyorken bu otomobilin 150 bin dolara satılacak olması dudak uçuklatıyor. Otomobil panoramik cam tavan ve uzun menzilli piller gibi istenen opsiyonlarla donatılmış. Otomobil ayrıca koltuk ısıtma, ahşap döşemeleler ve iki ilave USB portu içeren premium iç mekan paketi ile “aero” jantlara ve premium ses sistemine sahip.

“Erken üretim modeli için mükemmel”

Aracın sadece 2100 milde (3380 km) ve kondisyonunun “sıfırdan farksız” olduğu belirtilmiş. Satıcı ayrıca işçilik kalitesinin “erken üretim modeli için mükemmel” olduğunu söylüyor.

1 arasında 6

Read the whole post here.

Mustafak

Panpa
8 Eyl 2016
1,652
4,709
3,770
31
Afyonkarahisar
Marka
Toyota
Çakala bak sanki ilk üretilen model 3 ü satıyor. Teslanin ucuz olsun herkes alsın en kötü arabamız dediği arabayı model x ten pahalı satmaya çalışıyor

YaSo61

Asfalt Kurutucu
9 Eyl 2016
37
10
595
Fırsatçı heryerde Fırsatçıdır :D o paraya Model S alır biner... keyfini çıkarır... model 3 üretimleri artınca çoğalında model s i satar model 3 alırım :D sonuçta üretiliyor bu araba bu fiyata çıkması mantıksız.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım